Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
M-Audio Oxygen 49 MK IV - портавтивна Midi-клавіатура
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

M-Audio Oxygen 49 MK IV – повний контроль над програмним забезпеченням

фото Oxygen 49

M-Audio Oxygen 49 MK IV – повний контроль над програмним забезпеченням

Компактна, легка та міцна, модель Oxygen 49 MK IV від M-Audio ідеально підійде для музикантів, яким необхідно менеджери софту під час живих виступів, а також для продюсерів, яким потрібен інтуїтивний MIDI контролер для роботи в студії. Ласкаво просимо у світ музичного програмного забезпечення VIP. Легка інтеграція, покращений робочий процес. Випробуйте розширений контроль над своїм VST інструментом і колекцією ефектів з Oxygen 49 MK IV і VIP3.0

VIP3.0 надає вам безпрецедентний доступ до вашого віртуального інструменту і колекції ефектів. Безперешкодно інтегруючи апаратні та програмні засоби та надаючи необмежену свободу для створення в зручному, інтуїтивно зрозумілому форматі. Комбінація VIP і Oxygen 49 максимізує робочий процес і забезпечує відчуття гри, яке здається природним і підвищує творчий потенціал. Природне, тактильне відчуття апаратного забезпечення, об’єднане з неперевершеними можливостями обробки віртуальних інструментів.

Швидко знаходьте звуки на основі типу інструменту, тембру, стилю або артикуляції з усієї вашої бібліотеки VST. Створюйте виразні звуки та текстури з накладенням до 8 окремих інструментів і патчів на кожен екземпляр VIP. Завантажуйте до 4 різних ефектів VST на канал інструменту для створення ідеального звуку. Підвищуйте ефективність своєї роботи за допомогою Pad Chord Progressions і зручних процесорів Key Control та багато іншого.

фото M-AUDIO Oxygen 49 MK IV

Від живого виконання до студійного виробництва

Зручна для користувача функціональність VIP в поєднанні з різноманітним набором функцій, гарантує просту, безшовну інтеграцію у вашу чинну установку і надає ідеальну платформу для необмеженого творчого самовираження. Протягом обмеженого часу приєднуйтесь до більш ніж 100 000 музикантів, які розвивають свої навички в Melodics.

Melodics – це настільний додаток, який навчить вас грати на MIDI-клавіатурах, педів контролерів і ударних. Незалежно від того, чи ви музикант початківець або досвідчений професіонал, який бажає опанувати просунуту техніку, Melodics зростає разом з вами. При реєстрації вашого контролера завантаження програми безкоштовно. Програма містить більш ніж 60 безкоштовних уроків (включаючи Five Exclusive to M-Audio) для вашого старту!

Компанія M-Audio стала піонером на ринку портативних MIDI-контролерів з серією клавішних контролерів Oxygen. Сьогодні M-Audio продовжує залишатися лідером цієї технології, розробляючи інтуїтивно зрозумілі контролери для програмного виробництва та виконання музики.

фото MIDI клавиатура M-AUDIO

 

Oxygen 49 MK IV – інтуїтивно зрозумілий MIDI-контролер

Завдяки постійним інноваціям, нові контролери серії Oxygen, пропонують більший контроль, глибоку інтеграцію апаратного, програмного забезпечення. Надійна збірка, дозволяє складати музику на ходу або впроваджувати ці контролери в будь-яку студію. З набором призначених ручок, педів, фейдерів, Oxygen 49 надає повний контроль над програмним забезпеченням. Тим самим, дозволяючи залишатися у творчому потоці запису та мікшування музики, навіть не торкаючись миші.

фото MIDI клавиатура M-AUDIO Oxygen 49 MK IV

Oxygen 49 MK IV володіє 49 клавішами чутливими до швидкості натискання. Ідеальне рішення для відтворення акордів, басових партій та мелодій. Вісім призначуваних ручок для настройки плагінів ефектів і віртуальних інструментів. Вісім чутливих до швидкості педів, для запуску семплів або ударів пальцями. Дев’ять фейдерів для мікшування треків і управління головним виходом. Oxygen 49 також має спеціальні елементи управління транспортуванням і кнопки відстеження та відключення. Вони дозволяють здійснювати відтворення, зупинку та запис у середовищі DAW прямо з контролера клавіатури.

фото MIDI клавиатура M-AUDIO

MIDI-контролер Oxygen 49 пропонує готову інтеграцію з популярними DAW. Включаючи Ableton Live, Pro Tools, Logic, Cubase та багатьма іншими. Використовуючи DirectLink, елементи управління Oxygen 49 миттєво відображають ключові параметри вашої улюбленої DAW. Це дозволяє вам негайно налаштовувати мікшери, редактори та транспортні вікна. Крім того, Oxygen 49 має вбудовані настроювані пресети відображення. Вони швидко пов’язують Oxygen 49 з вашими улюбленими плагінами ефектів і віртуальними інструментами. Налаштувати MIDI-контролер з допомогою вашого програмного забезпечення простіше простого.

 

фото MIDI клавиатура M-AUDIO

 

Для простої у використанні та портативної настройки контролер Oxygen 49 MK IV працює від USB. Відповідає класу та підтримує підключення USB-MIDI. Крім того, підтримує підключення iOS за допомогою комплекту для підключення камери Apple iPad (продається окремо).  Тим самим дозволяючи вам працювати й створювати аудіододатки на вашому iPad та інших пристроях iOS.

 

фото Oxygen 49 MK IV