Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Новинки продукції M-Audio – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Новинки продукції M-Audio

Новинки продукції M-Audio

На міжнародній виставці професійного звукового обладнання NAMM Show 2016 компанія M-Audio представила кілька цікавих новинок.

Міді-клавіатура M-Audio CTRL 49
novynky-m-audio-ctrl49

Міді-клавіатура преміум-класу M-Audio CTRL 49 забезпечує розширений контроль віртуальних інструментів і сумісна з усіма відомими DAW-станціями. Пристрій має 49 чутливих до натиснення клавіш з напівзваженою механікою, 4.3-дюймовий дисплей з високою роздільною здатністью, 9 фейдерів і 8 кнопок з підтримкою Mackie Control® і HUI®, 8 ударних педів, 8 поворотних енкодерів, кнопки управління транспортом. Клавіатура також оснащена вбудованим арпеджіатором, з можливістю управління темпом. У комплект поставки входить потужний пакет програмного забезпечення і VST плагінів для створення музики: Ableton Live Lite, AIR Creative Collection FX, Vacuum Pro, Loom, Hybrid 3, Xpand! 2, Velvet, Transfuser, Eighty Eight Ensemble.


 

M-Audio Accent цифрове піаніно та звуковий модуль

novynky-m-audio-accent

Цифрове піаніно M-Audio Accent з молоточковою механікою клавіш і чудовим глибоким звучанням. M-Audio Accent є відмінним рішенням для музикантів-початківців, студій звукозапису, шкіл і театрів. Піаніно має 20 вбудованих тембрів, включаючи тембри легендарни роялів Steinway і акустичних органів. Професійні аудіо виходи на роз’ємах XLR дозволяють легко і швидко інтегрувати інструмент в будь-яку звукову систему. Є USB MIDI порт для підключення до комп’ютера. Вбудований DSP процесор дозволяє управляти еквалайзером, рівнем реверберації і різними ефектами. Передбачено кілька спеціальних режимів гри: акомпанемент, навчання, дует. Піаніно має додаткові стерео виходи для навушників і AUX підключення, а також вихід MIDI.

Звуковий модуль M-Audio Accent Module є ідеальним вибором для перетворення любого MIDI контролера в сценічне фортепіано. Він містить 20 вбудованих звуків з функціями Split та Layer, зразки звуків з роялів Steinway світового класу від AIR Music Technology та плагіни VST. Потужний і компактний пристрій Accent Module можна підключати через USB чи по 5-контактному Midi-роз’єму.


Компанія M-Audio в черговий раз оновлює сімейство аудіо інтерфейсів M-Track з урахуванням усіх сучасних тенденцій індустрії звукозапису. Доробки торкнулися не тільки зовнішнього вигляду а й зручності. Перш за все, була вдосконалена апаратна частина, завдяки чому значно знизився рівень власних шумів. Всі 5 моделей мають сучасний дизайн і дуже прості у використанні.

novynky-m-audio-mtrack

M-Track Hub

USB інтерфейс з вбудованим 3-портовим концентратором для живлення міді-пристроїв. Має балансний вихід TRS, великий регулятор гучності і окремий вихід для підключення навушників.

M-Track Solo

Двоканальний аудіо інтерфейс. Ідеальне рішення для домашньої студії звукозапису. 24-бітна обробка аудіо з підтримкою частоти дискретизації 192 кГц.

M-Track 22

Двоканальний аудіо інтерфейс з підтримкою MIDI протоколу. Розроблений спеціально для просунутих користувачів, які потребують додаткового функціонала.

M-Track 84

8-канальний аудіо інтерфейс, розроблений для тих, хто потребує додаткові входи і виходи. Дана модель дозволяє одночасно писати 2 незалежних інструментально-вокальних міксів при 24біт/192кГц.

M-Track 1212

12-канальний високошвидкісний аудіо інтерфейс з 32-бітною обробкою сигналів. Має двонаправлений вхід/вихід DB25, який дозволяє одночасно підключити до 8 джерел лінійного сигналу. Дана модель є висококласним рішенням для професійних студій звукозапису.


Акустична система Power Station

novynky-m-audio-power-station

Акустична система MAudio Power Station є портативна двух-смугова звукова система з акумулятором, 50-ватовим підсилювачем потужності класу D, 8дюймовим НЧ динаміком та дюймовим компресійним драйвером, можливістю підключення пристроїв по Bluetooth