Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

M-Audio — надійний виробник професійної акустики

фото M-Audio - надійний виробник професійної акустики

M-Audio — надійний виробник професійної акустики

Бренд M-Audio відомий у всьому світі як надійний виробник професійної акустики. Компанія була заснована в 1988 році. І на сьогоднішній день має самостійні офіси в США, Канаді, Великобританії, Німеччині, Франції та Японії. Особливістю бренду є широкий асортимент продукції, доступні ціни та надійність використання будь-якої моделі звукового обладнання. M-Audio — це широкий спектр професійного аудіообладнання, акустики, моніторів, міді-клавіатур, цифрових піаніно, конденсаторних мікрофонів, контролерів, інтерфейсів і навушників.

 

фото M-Audio - надійний виробник професійної акустики

Основні особливості розробки M-Audio

Країна походження бренду — США, але основні виробничі підприємства знаходяться в Китаї. Це робиться для того, щоб надати кінцевому користувачеві не лише гарантовану якість, але і низьку ціну. Китайська продукція значно дешевша завдяки податковим, фінансовим та іншим нюансам. Американська компанія постійно відправляє своїх фахівців на китайські заводи, які стежать за всіма етапами виробництва.

 

фото M-Audio - надійний виробник

 

Саме багатоступінчате виробництво є головним козирем цієї марки. M-Audio чітко встановив виробничий процес, в якому кожна група фахівців несе відповідальність за свій власний етап. Одна група інженерів розробляє конкретну модель акустичного обладнання, робить повний проект. Інша група відповідає за саме виробництво. Третя — для найбільш важливих моделей тестування та усунення неполадок. Такий підхід до виробництва дозволяє кінцевому користувачеві гарантувати акустичну надійність та якість кожної моделі.

 

фото M-Audio - надійний виробник проф.акустики

 

На сьогодні, M-Audio є однією з найнадійніших компаній, яка пропонує якісні моделі звукового обладнання. Багато відомих музикантів у всьому світі вважають за краще для своєї роботи саме продукцію від M-Audio. Серед них: 9th Wonder, Mark Isham, Black Eyed Peas, Brian Transeau і Jimmy Chamberlin. James Cook, Noblesse Oblige, Adara і багато інших.

 

фото M-Audio

 

Готовність компанії M-Audio використовувати вдосконалені технології в доступних за ціною виробах, дозволила завоювати ряд високих нагород і призів міжнародної звукової спільноти. Крім того, за недавніми результатами досліджень, проведених журналом Music Trades. M-Audio була названа найбільш швидкозростаючою компанією в області розробки та виробництва аудіо-продукції.

 

фото M-Audio - надійний виробник професійної акустики