Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

M-Audio M-Track 8X4M – нове покоління звукового інтерфейсу

фото M-Track 8X4M

M-Audio M-Track 8X4M – нове покоління звукового інтерфейсу

Лідер інноваційної технології виробництва музичного обладнання компанія M-Audio, оголосила про випуск 8-канального звукового інтерфейсу M-Track 8X4M. Новинка замінила попередній інтерфейс, випущений в 2016 році M-Audio M-Track 8X4.

Новий USB-аудіо/MIDI-інтерфейс забезпечує всі з’єднання, необхідні для легкого створення професійних записів 24-біт / 192 кГц студійної якості. Модель M-Track 8X4M оснащена елегантним міцним металевим корпусом з великим центральним регулятором гучності. Прозорим малошумним кришталевим передпідсилювачем і чистими A/D-перетворювачами, які забезпечують найвищу продуктивність звуку в своєму класі.

 

фото M-Audio M-Track 8X4M

 

Лінійка M-Audio M-Track 2018

На сьогодні лінійка M-Track від M-Audio складається з:
M-Track – двоканальний USB-аудіо / MIDI-інтерфейс
Plus – двоканальний USB аудіо/MIDI-інтерфейс з цифровим вводом/виводом
QUAD– двоканальний USB аудіо/MIDI-інтерфейс, це поєднання надійного набору функцій з надзвичайною простотою використання.
Eight – високоякісний рековий аудіоінтерфейс USB 2.0 з технологією Octane Preamp. В інтерфейсі  використані кращі попередні, а також мінімізовані затримка і шуми. Даний пристрій спеціально розроблений для розширення можливостей запису з ультранизьким рівнем шуму на шляху сигналу.
M-TrackII – універсальний USB-аудіоінтерфейс, який передбачає пряме підключення будь-якого інструменту від електрогітари до професійного конденсаторного мікрофона.

 

фото M-Audio M-Track 8X4M

 

Plus II – універсальний двоканальний аудіоінтерфейс USB 2.0 з роздільною здатністю 24 біт/96 кГц. Цей звукозаписний інтерфейс оснащений входом для електрогітари і конденсаторного мікрофона. Забезпечує професійну якість запису і відтворення завдяки перетворювачу з розрядністю 24-біт/96 кГц.
2X2 – 2-In/2-Out 24/192 – двоканальний USB-аудіоінтерфейс з прямим моніторингом, входами XLR/TRS і TS, фантомним живленням, софтом Cubase LE і AIR Software Suite в комплекті.
2X2M – 2-In/2-Out 24/192 USB-аудіо/MIDI-інтерфейс для підключення до Mac або PC.
Hub – аудіоінтерфейс USB-моніторингу з вбудованим 3-портовим концентратором, без аналогових входів для запису.
2X2 Vocal Studio Pro – повний пакет для вокального виробництва
8X4M – 8-In/4-Out 24/192 USB-аудіо/MIDI-інтерфейс. Забезпечує всі з’єднання, необхідні для легкого створення професійних записів студійної якості.

 

фото M-Audio M-Track 8X4M

 

M-Track 8X4M – найвища продуктивність звуку в своєму класі

Новий пристрій є двоканальним, і нехай вас не бентежить безліч роз’ємів для підключення. Зате вхідні роз’єми у M-Track виконані не комбінованими. У порівнянні з інтерфейсом минулого покоління була повністю перероблена компоновка керуючих елементів. Кнопка включення живлення була перенесена на верхню панель пристрою, з’явилися кнопки фантомного живлення +48В.

 

фото M-Audio M-Track 8X4M

 

M-Track 8X4M може підключатися до стандартного порту USB і до порту USB C. Кабелі для обох варіантів підключення йдуть в комплекті з інтерфейсом. Також виробник постачає разом з пристроєм наступний набір програм:
– Pro Tools First M-Audio Edition;
– Ableton Live Lite;
– AIR Music Xpand! 2;
– AIR Music Mini Grand;
– AIR Music Strike;
– бібліотека на 2 Гб семплів.

 

фото M-Audio M-Track 8X4M

 

M-Track 8X4M оснащений 4-комбінованими входами, 2-інструментальними, 2-лінійними 2 незалежними виходами для навушників. Плюс 4 виходами для підключення колонок або моніторів, а також додатково були додані MIDI порти. Новинка підтримує частоту дискретизації до 192 кГц. Укомплектована передпідсилювачами Crystal Preamps з низьким рівнем шумів і має якісні АЦП.

 

фото M-Audio M-Track 8X4M

 

Технічні характеристики M-Track 8X4M:

Лінійні входи Гітарні входи Лінійні виходи Виходи для навушників
• Динамічний діапазон: 113 дБ
• шум + кг: 0,001%
• Динамічний діапазон: 110 дБ
• шум + кг: 0,001%
• Динамічний діапазон: 113 дБ
• Кг + шум: 0,002%
• Динамічний діапазон: 111 дБ
• Кг + шум: 0,002%
• Потужність: 160 мВт при 32 Ом