Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

M-Audio Keystation MK3 – сучасне покоління популярних MIDI-клавіатур

фото Keystation MK3 - створюйте музику де завгодно

M-Audio Keystation MK3 – сучасне покоління популярних MIDI-клавіатур

Щороку музичні компанії радують своїх прихильників цікавими і сучасними новинками. Сьогоднішня тема про компанію M-Audio. Адже саме цей бренд позиціонується у світі, як провідний інноватор у сфері музичних технологій та продакшена. Пройшло не так багато часу від випуску попередньої новинки даного бренду, як на тенетах музичної індустрії з’явилися одразу три нових інструмента. Компанія офіційно представила на широкий загал нові клавішні USB/MIDI контролери Keystation 61, 49 і Mini 32 MK3. Третє покоління MIDI-клавіатур у відомій лінійці Keystation успадкувало максимальну компактність. В нових моделях передбачене живлення по USB, плюс можливість підключення до iOS-пристроїв. Новинки оснащені динамічною клавіатурою, як і в попередників, інтуїтивним управлінням і функціоналом виконавської експресії.

 

фото M-Audio Keystation MK3

 

M-Audio Keystation MK3 є ідеальним рішенням для музикантів які подорожують. Адже всі клавіатури є чутливими до торкання при максимально компактному дизайні по доступній ціні. Незважаючи на їх невеликі розміри, оснащені вони всіма необхідними функціями. Особливо це стосується старших моделей. Саме до них додається не тільки DAW Pro Tools | First (у версії M-Audio Edition) плюс мультитембральний інструмент Xpand 2. Крім того, і ряд інших інструментів від Air Music Technology, а також Ableton Live Lite і 2 Гб семплів і лупів Touch Loops.

 

MIDI-клавіатура M-Audio Keystation Mini 32 MK3

foto MIDI-клавіатура M-Audio Keystation Mini 32 MK3

Keystation Mini 32 MK3 є надзвичайно легкою та одночасно потужною у використанні MIDI-клавіатурою. Компактні розміри роблять контролер відмінним інструментом для створення музики прямо на ходу! Пристрій є надійним помічником для секвенції мелодії та гри на віртуальних інструментах на вашому ПК або Mac. Його можна підключити прямо до ноутбука через USB-порт без тривалої настройки. Це ідеальний ультрапортативний контролер MIDI-клавіатури, як для подорожей, так і для зручності носіння з собою. Найважливіше, що з Keystation Mini 32 MK3 ви зможете створювати музику буквально повсюдно.

 

MIDI-клавіатура M-Audio Keystation 49 MK3

foto MIDI-клавіатура M-Audio Keystation Mini 49MK3

Keystation 49 MK3 – удосконалена клавіатура MIDI-контролера від M-Audio. Створена вона, спираючись на успіх двох попередніх версій. 49-нотна Keystation вже давно є фаворитом для всіх музикантів. Особливо для тих, хто грає цифрову музику, завдяки доступній ціні та відмінній функціональності. Клавіатура оснащена чутливими до швидкості натискання клавішами. В свою чергу, це забезпечує природне відчуття абсолютно для всіх, незалежно від рівня гри. Keystation 49 MK3 стане відмінним помічником для піаністів, які бажають перейти на створення цифрової музики.

 

MIDI-клавіатура M-Audio Keystation 61 MK3
foto MIDI-клавіатура M-Audio Keystation Mini 61MK3

M-Audio Keystation 61 MK3 – сучасна динамічна MIDI-клавіатура, модернізований варіант моделі Keystation 61 випущеної чотири роки тому. Нова модель має повне управління і вихід педалі сустейна. Крім того, присутній 5-контактний MIDI-вихід для підключення до інших синтезаторів, драм-машин і т.д. Також, завдяки живленню від USB  у музикантів не виникатимуть труднощів з блоком живлення. Вбудовані елементи керування запису, перемикання октав, зміни тональності, модуляція і регулювання гучності зроблять роботу зі звуком вкрай комфортною. Keystation 61 MK3 чудовий варіант для музикантів, яким необхідно менеджери софту під час живих виступів.  І звісно, незамінний помічник для продюсерів, яким потрібен інтуїтивний MIDI-контролер для роботи в студії.

 

foto MIDI-клавіатура M-Audio Keystation MK3