Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Хто може побудувати по проекту то, що ми задумали? – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Хто може побудувати по проекту то, що ми задумали?

Хто може побудувати по проекту то, що ми задумали?

Переконали ми Вас у необхідності виконання проектних робіт під контролем ГІП?

Припустимо, переконали.

Наступне питання – А ХТО МОЖЕ ПОБУДУВАТИ ПО ПРОЕКТУ ТЕ, ЩО ми задумали? А Ви пам’ятаєте, що ми «будуємо» з Вами системи з використанням звукопідсилювального, світлового та сценічного обладнання (припустимо для маленького ресторанчика). Ми ж будуємо НА СТОЛІТТЯ, тобто хочемо ДЕШЕВО, але НАДІЙНО.  А це вже закони діалектики Гегеля. Пам’ятаєте, в школі вчили … Третій закон Гегеля – «Закон єдності і боротьби протилежностей. Протиріччя між формою і змістом, можливістю і реальністю. Причина розвитку – єдність і боротьба протилежностей». Це про нашу ситуацію. Дешеве надійним не може бути. Потрібно шукати КОМПРОМІС.

І знову Вам на допомогу прийде все той же ГІП. Він допоможе відібрати монтажників по жорстким вимогам (називається ЛІЦЕНЗІЯ) і буде виконувати авторський нагляд за їх роботою (за окремим договором).

Ви ж не знаєте про те, що всі силові кабелі повинні бути і індексами НГД та з сертифікатами (ДСТУ).

Ви ж не знаєте про те, що всі приховані роботи необхідно закривати за актами.

А що таке ПРИХОВАНІ РОБОТИ, запитаєте Ви?

А що таке ПЛАН ВИРОБНИЦТВА РОБІТ?

А що таке ЗМІНИ У ПРОЕКТІ?

А як вносити зміни до ПРОЕКТУ? І чому це необхідно робити.

Та тому, що ПРОЕКТ, це ЗАКОН, за яким ми живемо, поки будуємо те, що ми задумали. І, якщо, необхідно один прилад поміняти на інший (так буває дуже часто), то необхідно погодити цю заміну. ЧОМУ, запитаєте Ви. Відповідь – ПРОЕКТ, ЦЕ ЗАКОН. Так, наше ставлення до Закону нам відомо.

АЛЕ!!!

За тим, що ми з Вами будуємо стежить ДЕРЖАВА, а саме ДАБК (контролюючий орган за правильністю виконання будівельних робіт). А ми з Вами «БУДУЄМО»

І, повірте, це не всі питання і далеко не всі відповіді на питання ЩО НАМ … . ПОБУДУВАТИ?

Наша компанія «Юритмікс» постійно стежить за всіма змінами в законодавстві, нормуванні, ціноутворенні в будівництві. Ми відвідуємо семінари партнерів (посилання на семінар) і самі створюємо теми для семінарів (посилання на семінар 7 листопада 2015 р.)

Ми завжди відкриті для співпраці.