Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Для консолі MIDAS M32 доступна версія прошивки V 3.04!
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Для консолі MIDAS M32 доступна версія прошивки V 3.04!

Для консолі MIDAS M32 доступна версія прошивки V 3.04!

Нова версія прошивки третього покоління несе значні поліпшення в роботі операційної системи консолі MIDAS M32. Зокрема була додано функцію автоміксу із загальним гейном для двох незалежних груп каналів 1-8 за принципом Дугана. Таким чином, тепер на заходах, де переважає мовний сигнал, наприклад, наради або зібрання, презентації, корпоративні або церковні заходи, застосування мікшера MIDAS M32 стане ще більш простим та легким.

Алгоритм автоматичного мікшування рівномірно розподіляє загальний рівень гейна на призначені канали в цій групі з урахуванням рівня мовного сигналу, рівня кожного каналу та його параметр навантаження. Доповідач з більш високою сумою рівня гучності, рівня каналу і навантаження буде отримувати більше гейна в міксі, в той час як інші канали в групі отримають пропорційно менше гейна. Таким чином, виходить більш чистий сигнал без фонового шуму та артефактів роботи гейта або дакера. Оновлення прошивки до нової версії третього покоління також дозволить дистанційно керувати консоллю MIDAS M32 за допомогою панелей управління Behringer X-TOUCH безпосередньо по Ethernet або MIDI.

MIDAS постійно працює над додаванням нових функцій та поліпшенням стабільності роботи оперативної системи, щоб користувачі завжди могли отримати максимальний результат. Пропонуємо регулярно відвідувати сайт midasconsoles.com та перевіряти наявність оновлень.

 

фото консолі MIDAS М32

 

Примітка: перш ніж приступати до оновлення прошивки консолі MIDAS рекомендується створити резервну копію всіх призначених для користувача даних (експортувати файли шоу та бібліотеки на флешку). Прошивка третього покоління є обов’язковою для роботи з новою версією програми M32-Edit 3.0 для PC/Mac/Linux, а також для безпровідного управління консоллю M32 по Wifi через додаток M32-Mix 2.3 або вище для Apple iPad (iOS 7 і вище) або додаток X/M32-Mixingstation для Android (4.0 і вище).
Увага! Управління функцією автоміксу буде доступно в додатку для iPad після випуску нової версії M32-Mix.

Покращення: підтримка дистанційного керування через програму X32-EDIT 3.0 на комп’ютерах з операційною системою ОС Win/MacOSX/Linux/RPi2

Нові характеристики консолі MIDAS М32:

• НОВА функція автоміксу для входів 1-8 з регульованими параметрами навантаження та індикації
• Дві незалежні групи автоміксу для роботи з різними групами або зонами джерел сигналу
• На канальних дисплеях 1-8 відображається належність каналу до групи автоміксу «X» або «Y»
• Перемикачі груп автоміксу «X» та «Y» можна призначити на функціональні кнопки
• Нова функція кросовера на шинах еквалайзера майстер виходів Л/П і моно/центр
• На всіх виходах, aux виходах і каналах Ultranet доступний новий перемикач фази
• Підтримка дистанційного керування по локальній мережі та каналів MIDI за допомогою панелі BEHRINGER X-TOUCH