Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Best ROLAND digital piano design award

Best ROLAND digital piano design award

Компанія Roland оголосила про початок конкурсу для передових дизайнерів з усього світу — унікальну можливість створити інструмент майбутнього. З 10 листопада 2015 року почався прийом заявок від дизайнерів, які бажають надіслати свій проект концертного цифрового рояля, а трьом найкращим проектам невдовзі буде присуджено грошову винагороду.

У 1973 році, через рік після заснування, корпорація Roland випустила на ринок перше в Японії цифрове піаніно EP-10. Наступного року з’явилося піаніно EP-30 з чутливими до швидкості натискання клавішами — перший у світі інструмент, здатний реагувати на динаміку рухів виконавця. З того часу компанія продовжує залишатися на чолі інноваційних технологій, постійно розширюючи існуючі межі для цифрових піаніно в бік реалістичного відтворення звуку подібно до акустичних інструментів.

Завдяки оголошеному конкурсу компанія Roland сподівається створити новий досконалий інструмент. Основним його завданням є пошук креативного, повністю відмінного від традиційного, революційного дизайну. Для цього запрошуються талановиті дизайнери з усього світу. Учасник конкурсу — будь-який дизайнер або студент дизайнерського напрямку — повинен подати власний проект дизайну для цифрового рояля майбутнього. Дизайнерам рекомендується зосередити всю увагу на зовнішньому вигляді інструменту, формі корпусу тощо. Також вони можуть висловити свої пропозиції щодо нових функцій та звучання, але обов’язково в рамках загальної концепції дизайну. Якщо окрім дизайну пропонуються додаткові функції, учасникам конкурсу не потрібно надавати додаткові схеми, які стосуються електронної реалізації вищезгаданих функцій (електронні схеми, схеми підключення проводів тощо).

Функції суддів виконуватимуть експерти та професіонали з компанії Roland, а дизайн цифрового рояля оцінюватиметься за наступними критеріями: 1) новизна та оригінальність, 2) відмінні естетичні якості, 3) відповідність концепції інструменту майбутнього, 4) елегантність, концентрація на ідеї концертного рояля, 5) наскільки вдало переваги цифрових інструментів втілені в дизайн. Період прийому заявок від учасників триватиме з 10 листопада до 21 грудня 2015 року. За перше місце по результатах конкурсу присуджується грошова премія розміром 500 тис. єн, за друге і третє — по 200 та 100 тис. єн відповідно. Переможців буде визначено і оголошено онлайн 21 січня 2016 року, а також на зимовій міжнародній виставці музичних інструментів NAMM, що відбудеться в Анагаймі, Каліфорнія.

Учасники можуть надіслати скільки завгодно проектів, але кожен з них має бути представлений в окремому порядку. Для отримання додаткових відомостей відвідайте офіційний веб-сайт Roland Digital Piano Design Awards або пишіть на адресу designawards@roland.com.

Хронологія подій виробництва піаніно компанії Roland

Пропонуємо ознайомитись з Хронологією подій виробництва піаніно компанії Roland

Про Корпорацію Roland
Корпорація Roland є провідним виробником і дистриб’ютором електронних музичних інструментів, у тому числі клавіатур та синтезаторів, гітарної продукції, електронних перкусійних інструментів, цифрового обладнання звукозапису, підсилювачів, аудіо процесорів та мультимедійних продуктів. Враховуючи понад 40 років досвіду у сфері розробки музичних інструментів, це компанія, яка встановлює світові стандарти і є прикладом для наслідування.
Для отримання інформації відвідайте веб-сайт http://www.roland.com або контактуйте з регіональним дилером компанії Roland.