Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Компанія Юритмікс озвучила музичні заходи Закарпаття
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Компанія Юритмікс озвучила музичні заходи Закарпаття

foto Компанія Юритмікс озвучила музичні заходи Закарпаття

Компанія Юритмікс озвучила музичні заходи Закарпаття

З 21 червня по 30 червня на Закарпатті пройшов ряд яскравих музичних заходів. Компанія Юритмікс, як завжди підтримала активну талановиту молодь. Закарпатський край славиться своїми талантами не тільки в рідній Україні, але і далеко за її межами. Як і в інших регіонах, тут проходять різні концерти, фестивалі та спеціалізовані заходи різних форматів від сучасних до етнічних і релігійних.

 

фото Юритмикс озвучила музыкальные мероприятия Закарпатья

 

Міжнародний фестиваль “Корони знову разом”

21-22 червня у смт. Вишково Хустський р-н, пройшов фестиваль «Корони знову разом». Вперше подібні заходи у закарпатському селищі пройшли у 2009 році з нагоди історичної події, що сталася у далекому 1329 році. Саме тоді, король Карой Роберт надав статус коронних або королівських міст п’яти населеним пунктам. Серед яких – нині українські Вишково, Хуст і Тячів та румунські Марамуреш-Сігет і Довге Поле.

 

фото Международный фестиваль "Короны снова вместе"

 

Це давало населеним пунктам ряд привілеїв, серед яких звільнення від податків та право обирати очільника громади. Тож цьогоріч пройшов уже традиційний, десятий фест, а саме свято було започатковане спілкою сільського зеленого туризму. В програмі ювілейного фестивалю були майстер-класи від народних умільців, виступи сольних виконавців та відомих творчих колективів від п’яти коронних міст.

 

фото Международный фестиваль "Короны снова вместе"

 

Етнофестиваль «Тячів фест-2019»

23 червня в Тячеві вперше відбувся грандіозний фестиваль народної музики та творчості «Тячів фест-2019». На протязі цілого дня лунала колоритна атмосфера народної музики. На свято приїхало багато гостей з дружніх міст сусідніх країн і не тільки. Зокрема, 18-го району Будапешта, міст Ясберень, Балмазуйварош (Угорщина), з чеського міста Яблунков, та словатського Бардієво. Окрім того, на свято приїхали також із Бучанської ОТГ Київської області.

 

фото Этнофестиваль «Тячев фест-2019»

 

Усі учасники заходу представляли народну музичну культуру та традиції своїх країн. Місцеві фольклорні колективи, також активно долучились до загальної творчої феєрії.

 

фото Этнофестиваль «Тячев фест-2019»

 

Неперевершене дійство охопило всю центральну частину міста. Адже саме там розпочалася яскрава хода учасників святкування у національних вбраннях під акомпанемент народних музичних інструментів. Родзинкою свята, стали виступи народних троїстих музик родини Гудаків, Шіманів та гурту Угорського Державного народного ансамблю «Солонна і банда».

 

фото Этнофестиваль «Тячев фест-2019»

 

На офіційному відкриті були присутні представники влади Тячева, Берегова, Угорщини, Чехії та Словакії.  «Тячів фест 2019» відбувся за підтримки благодійного фонду ім.Бетлена Габора та Благодійного фонду розвитку Тячева.

 

фото музичні заходи Закарпаття/ Этнофестиваль «Тячев фест-2019»

 

Концертна програма: Зустріч молоді „Імпульс”

30 червня в місті Берегово відбулася XV Зустріч  молоді „Lendulet” („Імпульс”). Організатор заходу: Молодіжна організація Закарпатської реформатської церкви «КРІС». Цьогоріч захід пройшов у новому форматі, подарувавши глядачам більше яскравої хорошої музики. Серед учасників концертної програми виступили група KRISZ, проект Peregrinus (Mátészalka). Гурт Trinitas, гурт Laudis і Анделік Йонатан та інші. Компанія Юритмікс надала повну безкоштовну технічну та звукову підтримку під час заходу.

 

фото Концертная программа: Встреча молодежи "Импульс"

 

Отож, починаючи з 21 червня і по 30 червня 2019 року Закарпаття активно фестивалило. Прокатний підрозділ компанії «Юритмікс» озвучував всі три заходи. На всіх концертних майданчиках були використані акустичні системи RCF серії NX та ART. Серія NX – одна з найбільш універсальних інструментів у лінійці компанії RCF. А популярна серія ART – це неперевершена якість, легендарна витривалість і найбільший модельний ряд у сегменті професійних акустичних систем.

 

фото музичні заходи Закарпаття/ Концертная программа: Встреча молодежи "Импульс"

 

За управління звуком відповідав мікшерний пульт Behringer X32.  Він вирізняється наявністю 32-бітного процесора DSP із широким динамічним діапазоном з 25 моторизованими фейдерами. Окрім того, містить 8 стерео мультиефектпроцесорів з емуляцією знаменитих ефектів (Klark Teknik DN780, EMT250 тощо). Безпрецедентну якість звучання артистів було довірено мікрофонам серій SM та Beta від Shure.

 

фото музичні заходи Закарпаття. Концертная программа: Встреча молодежи "Импульс"