Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Компанія Taylor представила нові моделі гітар 2017
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Компанія Taylor представила нові моделі гітар 2017

Компанія Taylor представила нові моделі гітар 2017

Серія Taylor Academy створена для того, щоб зробити всю красу і досвід гітар Taylor більш доступними, як ніколи раніше. Ці гітари уособлюють всі необхідні елементи справжньої гітари в найбільш доступному за вартістю варіанті.

 


Taylor GS Mini Bass

Новітня конструкція механіки та струнотримача допомогли створити короткомензурну акустичну басгітару. Портативний розмір і зручне відчуття чотирьох струн у руках дадуть кожному максимум задоволення.

 


Taylor The 700 Series

Тембральний та естетичний макіяж 700-ї серії надає цим rosewood-гітарам велику особливість – верхня дека з ялини Лутца, нова архітектура внутрішньої конструкції, насичений та динамічний звук, в той час як традиційна деревина та деталі інструмента надають йому вишуканого вигляду.

 


Taylor Rosewood 400s

В моделях серії 400, використано масив індійського палісандру у поєднанні з ованколом, що робить ці інструменти більш доступними в лінійці гітар Taylor з елементами корпусу із суцільної деревини.

 


Taylor 214ce-QM DLX

Неймовірно гарна структура стьобаного клена – зірка цієї моделі спеціального випуска 200-ї серії Deluxe. Особливістю ламінованої конструкції обичайки та нижньої деки є гарний зовнішній та внутрішній шар шпону клена, доповнений суцільною сітканською ялиною верхньої деки.

 


Taylor 800 Deluxe Series

Можна подумати, що ми вже задоволені усіма характеристиками нашої флагманської серії 800: потужний звук, покращені темброві якості та вишуканий дизайн. Але це не так. Наша серія 800 Deluxe піднімає досвід гри на новий рівень.

 


Taylor 12-струнні

12-струнні гітари Taylor допомогли поставити компанію на серйозний рівень. В цьому році ми розширюємо цю лінійку гітар комфортними інструментами Grand Concert компактного розміру з кріпленням грифа по лінії 12-го лада, моделями Grand Orchestra з потужним звуком та багатьма іншими.

 


Taylor 12-Frets

Наші гітари з кріпленням грифа по лінії 12-го лада вразили гітаристів своєю зручністю, дивовижно потужним звуком та відмінною конструкцією. Ми розширили цей модельний ряд, котрий включає пару дивовижних 12-струнних моделей в серії 500, а також нові гітари 300-ї серії з кріпленням грифа по лінії 12-го лада.

 


Taylor The 500 Series

Наша 500-та серія з червоного дерева може похвалитися оновленнями, які включають в себе нові внутрішні розпірки, що дали сильніший та багатший звук, нові 12-струнні моделі з кріпленням грифа по лінії 12-го лада,  традиційні і в той же час потужні дредноути та ряд витончених естетичних деталей.

Taylor Blackwood 300s

Ми давно захоплювалися впевненим звучанням  блеквуд-інструментів. Після випуску кількох обмежених тиражів, ми дуже раді Вам представити їх у тандемі двох порід деревини в 300-й серії: blackwood в парі з червоним деревом верхньої деки або сапель із сітканською ялиною.

Підготував матеріал: Олександр Ковач