Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Інструменти Odyssey — поєднання практичності, довговічності та сучасних тенденцій

фото Інструменти Odyssey - поєднання практичності, довговічності та сучасних тенденцій

Інструменти Odyssey — поєднання практичності, довговічності та сучасних тенденцій

Мідні та дерев’яні духові інструменти виробника Odyssey відомі в усьому світі, як серед початківців, так і серед професійних музикантів. Каталог компанії Odyssey складається переважно з високоякісної продукції. Широкий асортимент цінується як професійними музикантами, так і починаючими виконавцями, забезпечуючи відмінні показники надійності, стабільності та функціональності. Odyssey спеціалізується на виготовленні професійних духових музичних інструментів, які відповідають ключовим стандартам практичності та довговічності. Стратегія Odyssey націлена на задоволення потреб потенційної аудиторії покупців, виходячи з актуальних тенденцій, що диктуються сучасним ринком.

Фабрика Odyssey удосконалює виробничі процеси постійно, впроваджуючи в них актуальні інновації, сучасні технології. У свою чергу це позитивно відображається на експлуатаційних перевагах продукції. Якість Odyssey не вимагає ніяких підтверджень, вже давно став еталоном для більшості конкуруючих виробників духових інструментів. Цінова політика Odyssey представлена в широкому діапазоні, серед якого можна підібрати оптимальний варіант, як для бюджетної категорії, так і для елітарного сегменту. Саме з цієї причини, інструменти Odyssey є відмінним рішенням для навчання або професійних занять, забезпечуючи чисте звучання та привабливу вартість.

 

фото Інструменти Odyssey - поєднання практичності, довговічності та сучасних тенденцій

 

Odyssey відзначений нагородою MIPRO

Виробництво Odyssey почалося в Англії, завдяки зусиллям Пітера Полард, одним з найбільш затребуваних у світі фахівцем в області виробництва мідних і дерев’яних духових інструментів. Пітер володіє знаннями та досвідом в області створення правильного акустичного балансу при взаємодії металу та дерева, які він здобув в самому юному віці та відточив під опікою найбільш шанованих у світі фахівців. Працюючи з провідними музикантами, військовими та іншими оркестрами вже більше 40 років, Пітер має величезний досвід як музикант, виробник, ремонтник і педагог. Він є членом Guild of Master Craftsmen, NAMIR, NAPBIRT, по написаним їм посібниками та екзаменаційним листам працюють курси майстер ремонту духових інструментів у Англії та Європі.

Міжнародна репутація, заснована на багатстві знань, дозволяє Пітеру розсувати традиційні конструктивні кордони. Експериментуючи з метою створення незрівнянних інструментів для професійних виконавців з використанням інноваційних технологій та матеріалів. А також створення чудових інструментів ручної роботи, які визнані провідними світовими авторитетами. Сьогодні у виробах Odyssey поєднались практичність та вишуканість, традиції, інновації, актуальні тенденції та чудове звучання. Такий підхід сприяє безперервному зростанню популярності компанії серед споживачів з усіх куточків світу.

 

фото Інструменти Odyssey - поєднання практичності, довговічності та сучасних тенденцій

 

Тембр є серцем інструменту Odyssey

Інструменти Odyssey мають легкий, відкритий та контрольований тембр, що забезпечує легку музичну артикуляцію. Продукція бренду відрізняється не тільки витонченим тембром, але й унікальним дизайном, який став характерною рисою випущених інструментів. Успіхи концерну відзначені міжнародною нагородою MIPRO, яка позначає, чудові показники якості та свідчить про виготовлення кращої продукції в своєму роді.

Асортимент англійської компанії передбачає широкий спектр різних інструментів, які призначені для виконання в різних стилях. Холдингом передбачено кілька лінійок духового обладнання. Серед яких легко підібрати варіант для навчання, для просунутих користувачів і для професійних виступів. Також в каталозі бренду Odyssey міститься пропозиції на будь-який смак і бюджет: труби і тромбони, валторни і кларнети, корнети і флейти, саксофони, гобої, а також різноманітні аксесуари для духових інструментів.

У списку найбільш популярних позицій бренду Odyssey є:

Флейта Odyssey OFL100фото Флейта Odyssey OFL100

Кларнет Odyssey OCL120фото Кларнет Odyssey OCL120
Саксофон Odyssey OAS130фото Саксофон Odyssey OAS130

Труба Odyssey OTR140фото Труба Odyssey OTR140