Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Гітарний процесор ефектів Boss GT-1 – професійний звук для тих, хто завжди в дорозі

Гітарний процесор ефектів Boss GT-1 – професійний звук для тих, хто завжди в дорозі

Для тих, хто прагне забезпечити звук професійного рівня в будь-якій ситуації, компанія Boss випустила в продаж гітарний процесор ефектів BOSS GT-1. Це пристрій, реалізований в компактному та міцному корпусі. Може працювати від мережі або батарейок і позиціонується як оптимальне рішення для музикантів, які постійно перебувають в роз’їздах. Відмінно продуманий інтерфейс користувача робить новинку хорошим вибором, як для початківців, так і для досвідчених музикантів.

У моделі BOSS GT1 використовується той же генератор звуку, що і в топовому процесорі ефектів GT-100. Завдяки цьому забезпечується висока якість звучання та широкі можливості по налаштуванню тембру. Які виходять далеко за функціональні рамки традиційних компактних процесорів мультиефектів. Новинка містить численні COSM-моделі підсилювачів і пропонує понад ста типів ефектів, включаючи overdrive/distortion, хорус і ділей. А також передові ефекти, створені за допомогою технології MDP (Multi-Dimensional Processing).

 

фото Гітарний процесор ефектів Boss GT-1

Основні характеристики
Гітарного процесора ефектів Boss GT-1:

– флагманський генератор звуку Boss всередині компактного та легкого пристрою;
– сучасний дизайн і міцна конструкція без гострих граней, що забезпечує безпечне транспортування в гітарному чохлі;
– функції Easy Select і Easy Edit для швидкого вибору та редагування патчів;
– фразовий лупер (Phrase Loop) з часом запису до 32 секунд;
– до семи годин автономної роботи при живленні від 4-х батарейок формату AA;
– вбудовані перемикач і педаль експресії, які призначаються на виконання різних функцій. Також в наявності є гніздо, до якого можна підключити один або два ножних перемикачів чи педаль експресії;
– порт USB для підключення до комп’ютера та використання ПЗ Boss Tone Studio;
– можливість безкоштовного скачування нових патчів з сайту Boss Tone Central.

 

 

фото Гітарний процесор ефектів Boss GT-1-01

 

 

Всі патчі на порталі BOSS Tone Central створені професійними гітаристами і можуть використовуватися “як є” або ж в якості відправної точки при створенні власних оригінальних тембрів. Програмне  забезпечення  BOSS  Tone  Studio – повнофункціональний  редактор/бібліотекар для процесора ефектів GT-1, яке також забезпечує доступ до всієї колекції патчівпорталу BOSS Tone Central.

Габарити гітарного процесора ефектів Boss GT-1 складають 56×305×152, а вага – всього 1,3 кг (разом з батарейками). Та не дивлячись на те, що пристрій має напрочуд малу вагу та компактність, він є виключно надійним, як, втім, і всі процесори ефектів компанії BOSS.