Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

“Наша місія – запропонувати Вам Музику, а не просто інструмент”

фото Gliga безцінні шедеври зроблені вручну

“Наша місія – запропонувати Вам Музику, а не просто інструмент”

Представляємо до Вашої уваги скрипки, в яких поєднана цінність вінтажної моделі з доступною ціною. Інструменти Gliga зроблені вручну з порід карпатської ялини та “полум’яного” клену, що ростуть в Італійській алеї трансільванських лісів і вже з давна використовувалися скрипальними майстрами для створення безцінних шедеврів.

 

Інструменти Gliga зроблені вручну

Поєднуючи давньорумунську сімейну традицію, вишукані техніки, оздоблення та сучасні інструменти, Васіле Гліга наповнює кожен інструмент своєю персональною пристрастю та любов’ю до мистецтва створення скрипок.

 

 

Для тих, хто надає перевагу естетичному вигляду старовинного інструменту, Gliga пропонує скрипки з “античним” оздобленням без компромісів щодо якості звучання. Дизайн більшості скрипок Gliga базується на моделях скрипок Гарнері і Страдіварі з більшим корпусом, який резонує, забезпечуючи потужніший звук. Стиль Гарнері найкраще пасує для музики кантрі, а Страдіварі – для класичних композицій.

 

 

Якщо вам потрібна традиційна 4/4 скрипка, уважно перегляньте всі моделі різноманітних розмірів, кольорів та художніх дизайнів. Серед них – особливі моделі з випалюванням по дереву, рідкісні, 5-струнні, електричні, для лівшів, а також ексцентричні подарункові скрипки у вигляді вирізьблених дерев’яних музичних статуеток. Крім того, інструменти Gliga можна придбати з усіма аксесуарами, такими як чохол для скрипки, смички, п’юпітри, струни, струнотримачі та інше.

А ось так створюються скрипки Gliga: