Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Gliga наповнює кожен інструмент пристрастю та любов’ю до мистецтва
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Gliga наповнює кожен інструмент пристрастю та любов’ю до мистецтва

фото виробництво Gliga інструментів

Gliga наповнює кожен інструмент пристрастю та любов’ю до мистецтва

Gliga – одна із найбільших фабрик в Європі, яка створює прекрасний інструмент. Спеціалізується компанія, саме на виготовлені музичних інструментів струнно-смичкової групи. Асортимент інструментів впускається у діапазоні від учнівських до майстрових моделей. Базується виробництво у містечку Регін, в області Трансільванія, що в Румунії. Саме тут, в цьому місці, переплітаються глибокі історичні корені скрипкової майстерності, та прославленого осередку  прекрасної деревини Карпатських гір.

 

фото Gliga наповнює кожен інструмент пристрастю та любов’ю до мистецтва

 

Кожен інструмент унікальний

Навколо скрипок більше містики, ніж з будь-якими іншими музичними інструментами. Покупці хочуть красу та чудову якість звуку. Немає двох скрипок, які звучать однаково, як і люди, кожна з них унікальна. Зв’язок між минулим і сьогоденням – це особлива ялинова та кленова деревина в трансільванських лісах біля фабрики Gliga. Цей ресурс надзвичайно цінується скрипковими майстрами, він знаходиться поблизу долини Gurghiului, широко відомої як італійська долина. Слава до місцевості прийшла після того, коли відомі скрипкові творці з Кремони, Італія, вирушили туди в пошуках ідеального дерева.

 

фото Gliga наповнює кожен інструмент пристрастю та любов’ю до мистецтва

 

За словами Василе Гліга, який виріс в долині, найважливішим інгредієнтом є велика кількість полум’яного клена (так званого кучерявого платана). Це дивовижно зернисте дерево і було обране для скрипки. Зокрема, це аберація, що виявляється зазвичай тільки у одного з тисячі платанів, хвилясті волокна яких створюють неабиякий резонанс.

 

фото Gliga наповнює кожен інструмент пристрастю та любов’ю до мистецтва

 

Фабрика Gliga має безпосередній доступ до цього життєво важливого ресурсу, а Василе Гліга – проникливе і досвідчене око. Коли він бачить дерево, то відразу розуміє, скільки з нього вийде скрипок. На фабриці Gliga кожна стопка ялини або клена позначена подробицями року, в якому вона була розрізана. А також позначено конкретна частина на інструмент, в якому вона буде використана.

 

фото Gliga наповнює кожен інструмент пристрастю

 

Найкраща деревина для майбутніх інструментів

Підготовлену деревину залишають для природного висихання до шести/семи років, після чого, вона стає як вишукане вино, досягаючи глибини і смаку зрілості. Дерево для скрипки зрізають взимку на морозі, і це не легенда. Найкраще у місячну ніч, тоді у дерева менше соку. Чим твердіше дерево, тим краще для майбутніх інструментів.

 

фото Gliga інструменти

 

Історія підприємства Василе Гліга почалася в 1980-х роках. Тоді він працював на державній фабриці скрипкових інструментів в Регіні. Працюючи вечорами і на вихідних вдома, Василь виготовив для себе свою першу власну скрипку. А у 1990-му році, відразу після повалення «соціалістичного» режиму Чаушеску, Василе Гліга продав свою першу скрипку дилеру на Захід. Виручена сума в 2000 доларів не тільки принесла йому старий автомобіль, але і підказала ідею.

 

фото виробництво фото Gliga інструменти

 

Розчарований тим, що його назвали «старомодним менталітетом комуністичного робітника», він звільнився з роботи. А після почав робити інструменти вдома, разом зі своєю дружиною. Уже через рік Василе Гліга створив власну фабрику. Число співробітників підприємства швидко росло разом з обсягами виробництва.

 

фото виробництво Gliga інструментів

 

Сучасна група компаній  Gliga, забезпечує роботою понад 1200 осіб – неймовірний успіх в постсоціалістичній Румунії. Одна скрипка проходить біля 200 етапів, де 95% – ручна робота. Для того, щоб заставити скрипку «співати» витрачається біля 300 годин. Скрипка зроблена в ручну є «живою». І вона настільки чутлива, що якщо ви з нею розмовляєте, вона вібрує.

 

фото виробництво Gliga інструментів

 

На сьогодні Gliga виготовляє інструменти з п’яти категорій якості:

1. Інструмент початкового рівня Genial 2 – обробка нітролак
2. Genial 1 – покриття масляний лак, аксесуарами чорного дерева
3. Gloria – обробка масляний лак, аксесуари з хвилястого клена
Серед скрипок лінійки середнього рівня Gems 2 і Gloria доступні варіанти за шаблоном Гварнері. Вони мають зістарену обробку, з одночасною нижньою декою, або виготовлені з клена “пташине око”.

 

фото виробництво Gliga інструментів

 

Просунуті ремісничі інструменти Gems 1 з аксесуарами чорного дерева і Genova з аксесуарами з хвилястого клена.
3. Професійні інструменти Gama і Genova
4. Майстрові інструменти Василе і Крістіана Гліга, Антоніо Черуті. В даній лінійці зустрічаються репліки знаменитих інструментів старих майстрів, інструменти з різьбленням в різних варіантах із інкрустацією.

 

фото виробництво Gliga інструментів 1

 

Компанія Юритмікс пропонує досить широкий асортимент інструментів  Gliga, серед яких:

  • Шаблони Страдіварі та Гварнері (тільки 4/4) для скрипок, Страдіварі, Піятті 1726 і Монтаньяна 1739 для віолончелей, Страдіварі для альтів, Гамба і Скрипка для контрабасів.
  • Розміри 4/4, 7/8, 3/4, 1/2, 1/4, 1/8, 1/10, 1/16, 1/32 для скрипок; 11, 12, 13, 14, 15, 15.5, 16, 16.5, 17, 17.5 дюймів для альтів; 4/4, 7/8, 3/4, 1/2, 1/4, 1/8 для віолончелей; 4/4, 3/4, 1/2, 1/4, 1/8 для контрабасів

 

фото виробництво Gliga інструментів

 

  • Для корпусу та шийки одночастинні нижні деки і клен “пташине око”, інші породи дерева – верба, ясен, горіх
  • Рельєфне різьблення по дереву, пірографія, нанесення малюнків
  • Обробка лаком 28 різних варіацій та нелаковані «білі» інструменти
  • Версія для лівшів і 5-струнні інструменти
  • Електрифікація

 

фото виробництво Gliga інструментів 3