Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Гітари Taylor поповнилися новою серією Academy

фото Гітари Taylor пополнились новой серией Academy

Гітари Taylor поповнилися новою серією Academy

Гітари Taylor мають високий рівень затребуваності. Саме тому, для своїх шанувальників компанія спеціально розробила нову серію гітар «Академія». Адже існує вже давно відомий факт про те, як допомагає прогресувати музиканту гітара, на якій легко та зручно грати. Ми відкрили шлях до найбільш привабливих характеристик гітари для музикантів початкового рівня та для всіх тих, хто не може собі дозволити дорожчий інструмент. Від комфорту, приємного тембру до надійної роботи в умовах живого виступу – все це за доступною ціною.

 

фото Гітари Taylor серії Academy

 

Гітари Taylor виготовляються з 1974 року. Саме виробництво було започатковане трьома юними хлопцями – Бобі Тейлором, Стівеном Шеммером та Куртом Лістагом. Перша майстерня юнаків по виготовленню інструментів була розміщена у старому сараї. Виробництво мало тільки пару верстаків плюс погане освітлення та протікаючий дах. Самі ж хлопці починали свою діяльність гітарних майстрів з майстерні «American Dream». І ось коли їхній роботодавець вирішив продати своє виробництво Тейлор разом з Шеммером і Лістагом вирішили його викупити. Назвали свою новоспечену компанію «Westland Music Company». Проте для розміщення логотипу на грифі гітари довга назва створювала певні незручності. А так як Боб був душею і серцем новоствореної компанії, було вирішено перейменувати її на «Taylor». На сьогодні компанія «Taylor» позиціонується як найкращий виробник акустичних та електроакустичних гітар преміум-класу світового рівня. Всі інструменти найвищої якості і виготовляються виключно в ручну.

Гітари Taylor мають ряд особливостей:

Запатентована конструкція грифа гітар Taylor, гарантує якісне звучання впродовж багатьох років. Поєднання більш вузького верхнього поріжка шириною 42.86 мм, мензури довжиною 631 мм зі струнами м’якого калібру забезпечить ковзання руки по грифу, як по «маслу». І на кінець, підлокітник, що розташований на корпусі гітари, підвищує комфорт під час гри. Кожна найдрібніша деталь, гітар серії Academy втілює найкращі затребувані характеристики.

Оберіть свій інструмент серії Academy з наступних варіантів:

  • Dreadnought Academy 10
  • Grand Concert Academy 12
  • Grand Concert Academy 12-N з нейлоновими струнами та опціонально доступною електронікою Taylor ES-B із вбудованим тюнером.

 

фото Гитары Taylor новой сериеи Academy