Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Гітарні підсилювачі нового покоління – серія Nextone від Boss

фото серия Nextone от Boss

Гітарні підсилювачі нового покоління – серія Nextone від Boss

Серія Boss Nextone, поєднує ламповий звук і віддачу класичних гітарних комбо з сучасним тембральним розмаїттям, представляє нову концепцію професійного гітарного посилення. Володіючи широкою палітрою звуків канали забезпечують багате тембральне розмаїття. А можливість вибору однієї з чотирьох схем аналогового посилення класу АВ – надає миттєвий доступ до вихідних каскадів з лампами 6V6, 6L6, EL84 і EL34, з унікальними характеристиками. Завдяки сучасній технології Boss Tube Logic кожен тип підсилювача може реалізовувати схему повністю, від вхідних каскадів до вихідних. Таким чином, вперше у світі дозволивши об’єднати різноманітність характерного звучання та ефективність декількох підсилювачів в одному.

Редактор Nextone

Для більш детальних варіантів редагування звуку, досить підключити редактор Nextone. З ним можна налаштувати різні параметри підсилювача. Включаючи точну настройку зміщення нульової напруги, «падіння» напруги, еквалайзера та інших параметрів, щоб звук ідеально відповідав вашому стилю виконання. Nextone має ряд конструктивних особливостей, які можуть бути корисні при роботі на сцені. Наприклад, вбудовані ефекти, лінійний вихід для сигналу, що не потребує звуку з мікрофона. Крім того, селектор живлення, що дозволяє отримати виразний звук «підігрітого» підсилювача на помірному рівні гучності. А завдяки технології Tube Logic ви можете насолоджуватися «спілкуванням» з чудовим звуком і справжнім відгуком. Серія Nextone важать набагато менше, ніж прототипи лампових підсилювачів, і не вимагає періодичного обслуговування.

Технологія Tube Logic, моделює складні процеси взаємодії різних елементів і відгуку лампових підсилювачів. Дозволяє домогтися реалістичного звучання, якому віддають належне всі гітаристи. Такий детальний підхід дозволяє досягти цінної переваги, що виражається у високій надійності, малій вазі та відсутності необхідності постійного догляду за пристроєм. Підсилювач Nextone з удосконаленою технологією Tube Logic, відкриває доступ до глибокого редагування налаштувань тонів. Серія Nextone Combo надає можливість налаштовувати параметри відгуку найвідоміших підсилювачів, дозволяючи вам контролювати нюанси звуку з безпрецедентною точністю.

Миттєве перетворення

У ламповому гітарному підсилювачі основні тональні характеристики визначаються параметрами його передпідсилювача. Однак остаточний звук і характеристики, властиві конкретному підсилювачу, визначаються поєднанням багатьох факторів. Більшість підсилювачів розраховані на використання певного типу вихідної лампи, рідко, але все ж є моделі, які працюють з різними лампами. Хоча для заміни ламп, як правило, потрібен час і залучення фахівця, що робить цей процес клопітким і дорогим завданням. Бажання забезпечити доступ до підсилювачів з різними вихідними каскадами ламп в значній мірі переросло в необхідність покупки декількох підсилювачів. Принаймні, так було до цього часу.

З появою комбо серії Nextone, що дозволяють відтворювати звучання аналогових секцій посилення класу АВ чотирьох класичних конструкцій, ситуація кардинальним чином змінилася. Американські підсилювачі засновані на вихідних лампах 6V6 і 6L6, в той час як британські колонки відтворюються з використанням ламп EL84 і EL34, і далі. На відміну від моделюючих підсилювачів, з Nextone, можна переключатися на принципово іншу вихідну схему на фізичному рівні. Разом з тим, алгоритм взаємодії передпідсилювача і контурів посилення відповідно змінюється. Що сприяє найбільш точному моделюванню поведінки всього підсилювача в цілому, досягаючи ступеня реалістичності, доступної тільки для технології Tube Logic.

Типи підсилювачів, реалізованих в моделях серії Nextone

• 6V6 – вихідного каскаду лампи 6V6, є «серцем» багатьох легендарних американських підсилювачів з низьким енергоспоживанням. Вирізняються впізнаваним приємним, «чітким» тембром, а також природним звучанням.
• 6L6 – лампи вихідного каскаду 6L6, використовуються в класичних американських сценічних підсилювачах, деяких сучасних з високим посиленням. Вони забезпечують хороший запас по гучності та характеризуються «круглим» середнім звуком.
• EL84 – цього типу лампи стали відомими завдяки використанню британських комбінацій кінця 50-х – початку 60-х років у вихідному каскаді. Він відрізнявся чистим, прозорим звуком при роботі на низькій гучності та багатим викривленням жиру на високих.
• EL34 – вихідний каскад цих ламп можна знайти в британських стекових підсилювачах. Музиканти люблять  їх за теплий «жирний» тембр і безпомилковий фатальний хруст.

 

Створюйте свій власний унікальний стиль

Nextone має двоканальну конфігурацію (Clean and Lead), яка доповнюється загальним трибічним тембром і регулятором Precence. Також доступні перемикачі Boost і Tone, що дозволяють додати посилення та верхні обертони. Крім того, натиснувши всього одну кнопку, ви можете перемкнути підсилювач в режим користувача. Це дозволить вам працювати з запрограмованими на заводі варіаціями налаштувань каналу Clean і Lead. Користувальницький режим надає можливість налаштовувати параметри за допомогою програмного додатка Nextone Editor, що є ще більш цінно.

Зручний і простий у використанні інтерфейс Nextone Editor забезпечує доступ до поглибленого редагування звуку. Додатково забезпечує настройку його відповідно до вашого стилю і педальними ефектами які використовуються. Застосовуючи тембр, ви можете вибрати підсилювач американського або британського типу. Відрегулювати загальний тембр, використовуючи еквалайзер каналу з потужними можливостями. А також точно відрегулювати зсув нульової напруги, «провисання» напруги і т.д. Перемикач Tone можна запрограмувати на дві різні функції. Відповідно Boost – призначити на управління двома різними характеристиками або навіть компресором. Крім того, доступний майстер-еквалайзер, що забезпечує контроль балансу тембру всього підсилювача в цілому. Плюс дев’яносто дев’ять призначених для користувача пресетів забезпечують швидке налаштування.

Nextone ідеальний для виступів

Запрограмовані ефекти затримки, тремоло і реверберації надають зручаню, універсальні можливості для використання Nextone концертними гітаристами. А використовуючи редактор програмного забезпечення Nextone Editor в призначеному для користувача режимі, ви можете вибрати аналогову або стрічкову затримку. На додаток і затримку процесора SDE-3000 або ефект тремоло. Також, можна вибрати тип реверберації – тарілка, пружина або реверберація концертного залу. Всі ефекти призначені для детального редагування. Тому відрегулювати тон, ідеальний для роботи в певних умовах, буде дуже зручно і легко.

Зручні функції для відтворення та запису

За допомогою додаткового ножного контролера GA-FC, підключеного одним кабелем, ви можете вибирати канали. Також керувати функціями тону, перемикачами посилення, ефектами, педаллю гучності та іншими параметрами. Для подорожі, замість контролера можна придбати три ножних перемикача серії FS для управління різними функціями. Передбачено також лінійний вихід для передачі необробленого сигналу на зовнішню систему посилення звуку. Крім того, вихід на навушники для безшумної роботи та запису.

За допомогою Nextone Editor сигнал, що подається в зовнішню систему посилення, може оброблятися ефектом підзвучки за допомогою мікрофона. Це здійснюється шляхом вибору однієї з трьох установок Air Feel. Крім того, передбачено роз’єми для підключення зовнішньої пасивної акустики (дві колонки 16 Ом 4×12). Для ще більш «серйозного» звучання. Крім роботи з Nextone Editor, USB-роз’єм також можна використовувати в якості інтерфейсу. Він підтримує запис безпосередньо в програмний додаток DAW. Багатоканальний режим дозволяє використовувати Nextone для повторного посилення, записуючи як сигнал, що пройшов через схему емуляції динаміка, так і необроблений сигнал.