Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Гітарист Richard Fortus з гурту Guns N’Roses обирає Alvarez!

фото Гітарист Richard Fortus з гурту Guns N’Roses обирає Alvarez!

Гітарист Richard Fortus з гурту Guns N’Roses обирає Alvarez!

Гітарист Richard Fortus з гурту Guns N’Roses увійшов до списку артистів-ендорзерів гітар Alvarez. Richard Fortus* є членом гурту Guns N’Roses** з 2002-го і має давні тісні зв’язки із St. Louis та St. Louis Music.

 

фото Richard Fortus артист-ендорзер гітар Alvarez.

 

Артисти Alvarez

«Це справді чудова довершена історія», – каже Марк Рагін, президент та генеральний директор компанії St. Louis Music. «Батько Річарда був членом першого керівництва в SLM. В той час як Джей Гейс, був першим гітарним вчителем Річарда. Сьогодні Alvarez знаходиться на такому рівні, що має честь працювати з такими талантами, як Річард. І це неймовірно чудово, так як компанія зміцніла з моменту приєднання Річарда до сім’ї Alvarez».

«Я пам’ятаю прихід до SLM в Фергюсоні, як я грав на гітарах Yairi у офісі, коли я був малим», – каже Fortus. «Я колекціоную гітари серії Yairi вже багато років. А коли Джей Гейс запросив мене прийти та спробувати нову серію Honduran, то я був дуже приємно вражений. А саме унікальним звуком та характером цих інструментів. Я не можу дочекатися моменту, коли візьму їх в турне».

 

фото Richard Fortus

 

Richard Fortus

* Richard Fortus (Річард Фортус) народився 17 листопада 1966 в Сент-Луїсі штату Міссурі. Музикант розпочинав свою музичну кар’єру в складі гурту «The Eyes», гастролюючи по всьому Середньому Заходу. Він також грав у різних групах і як сесійний музикант, і як учасник цих груп, останньою з яких є Thin Lizzy. Починаючи з 2002-го, Річард став членом гурту Guns N’Roses, замінивши гітариста Пола Тобіаса. Сьогодні, він професійний гітарист, який отримав всесвітнє визнання і продовжує свою роботу у складі Guns N’Roses.

 

foto гурт Guns N'Roses

 

Guns N’Roses

** Guns N’Roses (Ґанз-н-ро’узес) — американський хард-рок-гурт. Заснований 1985 року в Лос-Анджелесі, Каліфорнія. Дебютував гурт у 1986 з міні-альбомом Guns N’Roses. Справжня всесвітня популярність прийшла з виходом Appetite for Destruction у 1987 році. Очоливши тоді хіт-парад Billboard 200. Наступний альбом G N’R Lies (1988) продовжив успіх, здобувши друге місце у хіт-параді Billboard 200. Гурт Guns N’Roses відродили панування рок-музики, в той час, коли були популярними такі жанри як глем-метал та танцювальна музика. Їхня творчість у період кінця 80-х і на початку 90-х характеризується як «гедоністичне бунтарство», що нагадує ранні The Rolling Stones. У висновку, Guns N’Roses здобули собі репутацію «найбільш небезпечного гурту в світі». За весь час свого існування склад колективу неодноразово змінювався.

На сьогоднішній день гурт Guns N’Roses завершує світовий тур з проектом «Не в цьому житті» (Not in This Lifetime … Tour), який отримав свою назву з нагоди реюніона групи. Not in This Lifetime став не просто успішним проектом, тур Guns N’Roses вже зараз займає четверте місце по зборах за всі часи. Поступаючись тільки світовим турам U2 (U2 360° Tour, 2009-2011). The Rolling Stones (A Bigger Band Tour, 2005-2007). І Coldplay (A Head Full of Dreams Tour, 2016-2017). На початок липня 2018 року 125 шоу групи подивилися вже близько 4,5 мільйона чоловік. А збори відповідно, склали 480,9 мільйона доларів. І це ще далеко не фінал – всього, адже невраховані ще 157 виступів на шести континентах. Почався тур 1 квітня 2016 року в клубі «Трубадур» в Західному Голлівуді (США), а закінчиться 29 листопада 2018 року на головному стадіоні Йоганнесбурга (ПАР).

 

фото гурт Guns N'Roses