Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Гітари Alvarez серії Artist — переможці численних конкурсів

фото Гітари Alvarez серії Artist - переможці численних конкурсів

Гітари Alvarez серії Artist — переможці численних конкурсів

Серія Alvarez Artist перемагає конкурси та отримує захоплюючі відгуки в Штатах, Європі та в усьому світі. Це лінія гітар, яка є справді на висоті та достойно звучить порівняно з іншими гітарами з суцільною верхньою декою. Всі матеріали відібрані вручну, оригінальне розміщення розпорок з фігурною проточкою, чудовий тембр та багаторічний досвід у виробництві.

Термін «суцільний топ», звичайно, відноситься до деки акустичної гітари, виготовленої з масиву дерева, а не з ламінату. Тим не менш, це не означає, що звук гітари відразу ж покращується від цієї особливості. Тембр інструменту значно удосконалюється, коли вся конструкція побудована правильно, тоді гітара дійсно розкриє свій потенціал, який забезпечує суцільна дека. Alvarez Artist сконструйовані саме за таким принципом.

Удосконалена система розпорок

 

Кожна модель спроектована так, щоб отримати найкраще від своїх компонентів, які, працюючи разом, створюють досконалий тембр

і приємні відчуття від гри. Подібне рідко зустрічається в інструментах такого цінового діапазону. До таких компонентів належать система розпорок FST2M, дворівневий бридж, верхній та нижній поріжки з натуральної кістки та високоякісна резонансна деревина.

FSTM – це зміщена вперед конструкція з двох Х-подібних розпорок та асиметричних смуг, що мають фігурну проточку. За рахунок зміщення конструкції розпорок збільшується об’єм корпусу, який доповнений суцільною кленовою плитою.

 

 

 

Якісна конструкція

 

Масив з сітканської ялини та кедру класу «A» вибирається вручну з деревини радіального розпилу. Це гарантує незмінну якість, так як не секрет, що кращі гітари зроблені зкращого дерева. Ці гітари не тільки мають чудовий вигляд, але й мають жорстку конструкцію, міцність і гарну текстуру деревини.

Тепле, відкрите і потужне звучання завдячує збалансованій глибині та яскравості інструментів. Ці гітари ергономічно сконструйовані, мають хороший відгук і відразу захоплюють своїм звучанням. Грайте агресивно, і вони будуть кричати, ставтесь до них м’яко, і вони будуть шепотіти, реагуючи на найлегший дотик.

 

 

Широкий асортимент моделей Artist

 

Гітари серії Artist виглядають приголомшливо і мають величезну різноманітність форм, кольорів і вибору деревини від стандартних моделей OM і Dreadnought до більш спеціалізованих інструментів, таких як Baritone і Parlour.

Електроніка складається зі звукознімача SYS550, розробленим компанією B-BAND, професійного еквалайзера, який відтворює наближений до натурального звук. B-BAND використовує запатентовані електретні плівки, які усувають синтетичні або оброблені звуки, які часто можна почути у гітар з п’єзо-  або іншими звукознімачами. Результатом цього є чистий натуральний акустичний звук. SYS550 також має точний хроматичний цифровий тюнер з підсвічуванням.