Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Гітара Alvarez RD26CESB – справжній «смак» американського звуку

фото Гітара Alvarez RD26CESB - справжній «смак» американського звуку

Гітара Alvarez RD26CESB – справжній «смак» американського звуку

Гітара початкового рівня повинна бути зручною, з чим гітара Alvarez RD26CESB справляється дуже добре. Далі, кожен інший позитив – це просто «соус», що гарно доповняє смак. Ця гітара має справжній «смак» американського звуку.

 фото Alvarez RD26CESB - гітара для початківця?

 

Дизайн гітари Alvarez RD26CESB

Гітара Alvarez RD26CESB відноситься до серії Regent, яка позиціонується компанією, як інструменти для початківців. Гітари Alvarez серії Regent мають верхню деку з якісної ламінованої ялини зі стандартними скалупованими X-подібними внутрішніми ребрами жорсткості. А відбірний ламінований махогон використовується для нижньої деки та обичайки. Форма корпусу гітари дредноут, що має виріз для зручного доступу до верхніх ладів. Окантовка кольору слонової кістки гармонійно поєднує лінії з’єднання верхньої та нижньої деки із обичайкою.

Гриф виконано з гарного шматка махогону та оздоблено гладким матовим лаком. Накладка на грифі зроблена з рожевого дерева, теж має окантовку і оснащена 20-ма ладами. Верхній поріжок із синтетичної кістки (PPS) має ширину 43 мм (1 ціла та 11/16 дюйма). Гриф кріпиться до корпусу у місці 14-го ладу.

Бридж (місток, або струнотримач) на гітарах Alvarez являє собою дворівневу конструкцію та виготовляється з рожевого дерева. На нього встановлено нижній поріжок, теж виготовлений із синтетичної кістки (PPS). Довжина мензури складає 648 мм (25.5 дюйма). Чорний пікгард (захисна наклейка на деці біля розетки) захищає деку від пошкодження її медіатором. Просте кільце зі штучної мушлі прикрашає довкола розетку.

 

фото гітара Alvarez RD26CESB - основні характеристики

 

Основні характеристики Alvarez RD26CESB

Вбудована електроніка SYS250 від бренду B-Band. Вона являє собою 3-смуговий еквалайзер, регулятор верхніх обертонів «Presence» та регулятор гучності «Volume». Також є вбудований тюнер, котрий можна використовувати як у підключеному стані гітари, так і в непідключеному. З моменту увімкнення тюнера, сигнал з виходу гітари повністю приглушується і слухач не буде чути підсиленого звука гітари під час її налаштування.

Дизайн верхньої деки виконано у традиційному кольорі «сонячного спалаху» (sunburst). Увесь корпус гітари оздоблено глянцевим лаковим покриттям для посилення глибини гарної структури махогону. На корпусі прикріплено два ґудзики для ременя. Литі кілки закритого типу яскраво відблискують своїм хромовим покриттям.

У комплекті з гітарою йде фірмовий чохол з підкладкою товщиною 15 мм. Чохол має міцну ручку для носіння в руці, два ремені на плечі й велику передню кишеню для нот, кабелю та інших аксесуарів.

Серія Regent також включає класичні та фолкові форми корпусу. Також є лівостороння модель дредноут RD26L, але вона йде без вирізу на корпусі та не має вбудованої електроніки.

 

фото Гітара Alvarez RD26CESB на практиці

 

 

Гітара Alvarez RD26CESB на практиці

Гриф гітари вузький та тонкий, що є дуже комфортним для новачків. Той факт, що гриф має матове покриття є великим плюсом, оскільки він дає краще відчуття швидкості. Будьте обережні при виборі інструмента, оскільки ця гітара є повнорозмірним дредноутом і може не підійти маленьким учням. Для них розмір інструмента може бути завеликим.

Звук є яскравий та дзвінкий. Йому трохи не вистачає глибини звуку гітар із суцільного дерева, але звуку для початківця більш ніж достатньо. Гітари з корпусом дредноут як правило дають багато звуку. Щодо електроніки, то тут нема нічого особливого, але працює добре, особливо в цьому ціновому діапазоні інструмента.

фото гітара Alvarez RD26CESB - фінальний вердикт

 

Фінальний вердикт

Компанія Alvarez створила інструмент для початківців, котрий може дати більше ніж потрібно. RD26CESB це гітара, котра правильно прокладе дорогу новачкові у світ акустичних гітар та дасть йому натхнення грати на гітарі щодня.

Що сподобалося:

  • Вузький та тонкий гриф з матовим покриттям, що є дуже зручно під час гри.
  • Наявність електроніки – можна підключати до підсилювача.
  • У комплект входить високоякісний добротний чохол.

Що не сподобалося:

  • Функція підключення не потрібна на гітарі для початківця.

Рейтинг від AudioRumble 84 зі 100