Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Фразовий семплер Roland SP-404A

фото Фразовий семплер Roland SP-404A

Фразовий семплер Roland SP-404A

Фразовий семплер Roland SP-404A  був розроблений спеціально для живого використання. Він значно розширює звукову палітру драм-машини AIRA TR-8 Rhythm Performer, створюючи потужну комбінацію семплів та синтезованих перкусійних тембрів. Оперативність та практичність перфомансних семплерів серії SР ідеально поєднуються з вражаючими ритмічними ефектами та знаменитим секвенсором AIRA TR-8 від Roland. SP-404A повністю перейняв всі функції та можливості популярного SP-404SX. До ваших послуг 16-бітове лінійне семплування, 29 запрограмованих DSP ефектів з плавним переходом між ними та 12 професійних перфоманс-педів. На додаток – абсолютно нова бібліотека звуків від лідера семпл-індустрії “Loopmasters”, яка зберігається на SD-карті пам’яті, що йде в комплекті. Ви можете використовувати семплер SP-404A автономно або управляти ним через драм-машину TR-8. В будь-якому випадку, він надзвичайно органічно вписується в асортимент інструментів лінійки AIRA, орієнтованої на діджеїв, музикантів та продюсерів.

 

фото Фразовий семплер Roland SP-404A

 

Фразовий семплер Roland SP-404A – поєднання
легендарного семплера та культового секвенсора

  • Створюйте семпли з чого завгодно, де завгодно та коли завгодно за допомогою вбудованого мікрофону та підтримки живлення від батарейок
  • Запуск за допомогою 16-крокового секвенсора в TR-8 Rhythm Performer (для цього TR-8 повинна бути встановлена ОС версії 1.50 або новішої)
  • Чорно-зелене кольорове оформлення лицьової панелі, характерне для всіх пристроїв лінійки AIRA
  • SD-карта з бібліотекою звуків “Sounds by Loopmasters” містить понад 100 нових стереосемплів, ефектів та one-shot-семплів
  • 29 цифрових DSP ефектів, включаючи фільтри, дилей, унікальні вокальні ефекти, сабсонік, лупер та багато інших
  • 3 регулятора, 12 тригерних педів і додатковий «Sub Pad» для швидкого повторюваного відтворення семплів
  • Плавне перемикання ефектів без переривання звуку
  • Вбудований патерновий секевенсор з режимом квантування та функцією шафл
  • Імпорт аудіо файлів з комп’ютера та призначення семплів на педи за допомогою безкоштовного програмного забезпечення для ОС Mac/Windows

 

фото Фразовий семплер Roland SP-404A

 

Фразовий семплер Roland SP-404A
поєднання секвенсора TR та семплера формату SP

Роботою SP-404A можна керувати через драм-машину TR-8 Rhythm Performer, отримуючи потужне інтегроване відтворення ритму та семплування. Просто з’єднайте ці два пристрої MIDI-кабелем і ви отримаєте можливість використовувати вбудовані семпли SP-404A в комбінації з патернами ударних. Будь-який з 11 треків TR-8 може керувати запуском семплів на SP-404A, відтворювати звукові патерни TR-8 або робити це одночасно. Відтепер ви можете створювати власні цікаві багатошарові ритмічні малюнки та розставляти акценти. TR-8 може запустити будь-який семпл з банків SP-404A, надаючи спрощений та оперативний доступ до нових звуків простим обертом коліщатка.

Функції Scatter та Side Chain

Скомутувавши стерео вихід Roland SP-404A з зовнішнім аудіо входом на TR-8, можна використовувати TR-8 в якості субмікшера та ефект-процесора для семплера. В такій конфігурації, всі семпли, відтворювані на SP-404A, можна обробляти за допомогою функції Scatter драм-машини TR-8. Завдяки чому отримується доступ до таких ефектів, як реверс, глітч, гейт, транкейт та статтер. Надається також можливість створювати найрізноманітніші ритмічні варіації, як ледь помітні, так і яскраво виражені, але безумовно ідеально синхронізованих в часі. Використання зовнішнього аудіо входу TR-8 також дозволяє обробляти семпли з допомогою покрокової функції TR-8 Side Chain. Для цього досить запрограмувати патерн в режимі TR-REC та отримати доступ до восьми ритмічних ефектів гейтування та дакінга.

фото Фразовий семплер Roland SP-404A

Фразовий семплер Roland SP-404A з бібліотекою звуків «Sounds by Loopmasters»

Фразовий семплер Roland SP-404A укомплектована дев’ятьма банками семплів преміум-класу, які забезпечать чудовий ресурс для створення семплерних лупів. Бібліотека звуків на доданій до комплекту SD карті була розроблена фахівцями сервісу Loopmasters – визнаними світовими лідерами в створенні семплів. Семпли цієї бібліотеки розраховувались спеціально для TR-8, але вони чудово працюють і як автономний програмний додаток. Використовуючи слот для SD карт, що підтримує SDHC карти ємністю до 32 Гб, можна завантажувати додаткові семпли. Імпортуйте  аудіофайли в форматі WAV або AIFF з комп’ютерів з ОС Mac або Windows за допомогою спеціального програмного додатку (розділ «Download»). Потім призначайте їх на педи SP-404A. Програмний додаток дуже просто використовувати і робота з ним не займає багато часу, оскільки всі педи SP-404A відображаються на дисплеї. Окрім того, він дозволяє конвертувати файли SP-404 в формат, який підтримується SP-404A.

 

фото Фразовий семплер Roland SP-404A

 

Фразовий семплер Roland SP-404A  – миттєве семплювання, зручність та практичність

З Roland SP-404A нема сенсу обмежувати себе роботою в студії. Вбудований мікрофон дозволяє увімкнути запис в будь-який момент та в будь-якому місці, де вас знайде натхнення. Також цьому сприяє можливість живлення від мережі змінного струму або шести батарейок формату АА. Для семплування сигналу з мікшера або іншого зовнішнього пристрою передбачені лінійні входи. А окремий мікрофонний вхід допоможе записувати сигнал з зовнішнього мікрофона. Високоякісне звучання засемплованого матеріалу гарантується завдяки запису в некомпресійному аудіо форматі WAV.

Маючи на озброєнні інтерактивні можливості управління лупами та патерновим секвенсором, SP-404A просто створений, щоб на ньому грати. Прийміть командування над ним, маніпулюйте  його трьома ергономічними регуляторами та грайте на 12 гумових тригерних педах. Також у вас є додатковий «Sub Pad»  для управління швидким повторюваним відтворенням семплів в реальному часі. На темній сцені або в кабінці діджея SP-404A з його підсвіченими педами та яскравим дисплеєм стане для вас просто мрією.

 

фото Фразовий семплер Roland SP-404A

 

Фразовий семплер Roland SP-404A – високоякісні ефекти

29 вбудованих цифрових ефектів SP-404A допоможуть створити власне фірмове звучання, яке стане вашою візитною карткою. В “набір першої необхідності” входять ефекти глибокої реверберації та хорусу, розкішні фільтри та  різнопланові дилеї. Перемикання між ефектами відбувається плавно, без переривання звуку. Також у вашому розпорядженні кілька екстраординарних екзотичних ефектів, в тому числі трансформер вокалу та лупер. За допомогою фільтру та ізолятора можна кардинальним чином змінювати звуки, перетворювати їх на абсолютно нові та використовувати повторно.

Якщо скомбінувати SP-404A з діджейським мікшером, то такий комплект можна використовувати в якості автономного процесора ефектів. Унікальний режим «лімітер», що застосовується в 17 ефектах, дозволяє запобігти перевантаженню та забезпечує стабільне звучання без небажаних артефактів. Особливо цінним цей режим стає під час живої діджейскої роботи, захищаючи сигнал від спотворення в критичні моменти.

 

фото Фразовий семплер Roland SP-404A

 

Конструктор треків фразового семплеру Roland SP-404A

Кількість лупів, які можна створити за допомогою SP-404A. практично не обмежена. І це всього лише одна з його численних можливостей. Вбудований патерновий секвенсор, призначений для роботи в режимі реального часу, дозволяє створювати композиції, імпровізації та треки буквально за лічені секунди. Оптимізація для живих виступів включає режим квантування з функцією шафл, що дозволяє формувати ритмічно вивірені, свінгові та динамічні фактури. Маючи в розпорядженні 99 тактів, можна створювати патерни практично на ходу. А з нескінченними лупами ви з легкість осилите навіть багатошарові ритмічні структури. Всього можна зберігати до 120 патернів, розподілених по 10 банках з 12-ма патернами в кожному. Це дозволить вам виконувати партії на концертах так, як ви собі їх уявляєте, з повною свободою для імпровізації та креативу. Під час відтворення патерну, світлодіоди навколо дисплея блимають в такт, допомагаючи слідкувати за ритмом в процесі виступу.