Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Expo Мілан 2015: Системи фонового озвучування і евакуації від RCF

Expo Мілан 2015: Системи фонового озвучування і евакуації від RCF

expo-milano-2015-rcf-dxt9000-3Церемонія відкриття міжнародної виставки Expo Milan 2015 відбулася 1 травня 2015 в Мілані. Приблизно в 10 павільйонах Міланського виставкового комплексу, а також на території Дитячого парку, в Театрі на відкритому повітрі були встановлені цифрові системи фонового озвучування і пожежного оповіщення DXT 9000, DXT 7000, DXT 3000 від компанії RCF (Італія) для управління та розповсюдження фонової музики, евакуаційних та аварійних оголошень (відповідно до EN 54-16).

Цифрова система пожежного оповіщення RCF DXT 9000 встановлена ​​в павільйонах, де представлені такі країни, як Бельгія, Чилі, Франція і Німеччина. У німецькому павільйоні Expo Milan 2015 була інстальована найпотужніша цифрова звукова система від RCF, сумарною потужністю 2500 Вт. У Театрі на відкритому повітрі, де одночасно до 11000 чоловік можуть бути присутніми при проведенні концертів і шоу-програм, в громадських зонах, в гардеробних кімнатах встановлена ​​також система RCF DXT 9000.

Цифрова система оповіщення RCF DXT9000 являє собою повністю масштабоване рішення для фонового озвучування, сповіщення і голосовий евакуації. Система RCF DXT9000 підходить для будь-яких об’єктів, від невеликих будівель, бізнес-центрів і готелів до великих торгових центрів, вокзалів, мульти-об’єктів. Кожен компонент в розподіленої системі оповіщення RCF DXT9000, а також гучномовці, має свою фізичну адресу, що дозволяє виконувати тотальний контроль за стандартами EN 54.

expo-milano-2015-rcf-dxt9000-4

Система оповіщення RCF DXT 9000 допускає підключення активних акустичних систем і гучномовців з лінійки професійних систем звукопідсилення через інтерфейс RCF RD-NET. Гучномовці можуть бути об’єднані за допомогою 70/100В лінії від підсилювачів, які підключені до тієї ж виділеної мережі. Система звукопідсилення D+ класу, яка є унікальною для RCF, гарантує якість, надійність у поєднанні з високою ефективністю та якістю звуку. Для максимальної гнучкості система оповіщення RCF DXT 9000 володіє подвійною кільцевою топологією. Перше кільце призначене для малих і середніх систем, а друге кільце системи оповіщення RCF DXT 9000 застосовується для більш великих проектів. Незалежно від масштабу системи оповіщення RCF DXT 9000, всі компоненти розроблені відповідно технології plug-and-play, тобто після підключення всі компоненти системи автоматично налаштовуються. Всі цифрові підсилювачі і активні компоненти з’єднані за унікальною для RCF шині Flexicomm, що забезпечує найбільш ефективне використання пропускної здатності мережі. Цифрова система пожежного оповіщення RCF DXT9000 підключається по двом витим або чотирьом витим парам протипожежного кабелю. Цифрова система пожежного оповіщення RCF DXT9000 може бути розгорнута так, що її компоненти будуть розташовуватися на великій відстані, тому для комутації в таких випадках, може використаний волоконно-оптичний кабель. Тому система оповіщення RCF DXT9000 може працювати як через локальну мережу, так і через магістральні мережі TCP/IP.

expo-milano-2015-rcf-dxt9000-2Швейцарський павільйон і Дитячий парк були оснащені цифровий звуковою системою RCF DXT 7000. Цифрова система пожежного оповіщення RCF DXT7000 включає в себе функції фонового озвучування, голосового оповіщення та спеціально розроблена для задоволення всіх вимог пожежної безпеки та тривожного сповіщення в екстрених ситуаціях і при аварійній евакуації.

Цифрова система пожежного оповіщення RCF DXT7000 базується на центральному блоці управління RCF MU 7100E з вбудованими 8-ма підсилювачами по 80Вт., RCF MU 7100E забезпечує взаємозв’язок з іншими компонентами системи (пейджинговими станціями та гучномовцями), що дозволяє розширювати систему до 256 зон.

Центральний блок системи RCF DXT7000 може відтворювати всі необхідні евакуаційні та аварійні повідомлення, збережені раніше у вбудованій цифровій пам’яті пристрою. Налаштування системи здійснюється шляхом програмування і установки параметрів системи, контролю та індикації стану. Цифрова система пожежного оповіщення RCF DXT7000 створена для забезпечення високонадійній і відмовостійкої роботи. Дитячий парк розташований великому відкритому просторі, де діти одночасно можуть і знайомитися з експонатами Expo Milan 2015 і розважатися на барвистою і ефектною ігровому майданчику. У цій зоні були встановлені звукові прожектори RCF HD 21EN (EN 54) тому що вони являють собою найбільш відповідне рішення для зовнішньої установки з захистом IP 66.

expo-milano-2015-rcf-dxt9000-6

Система для голосової евакуації RCF DXT 3000, що складається з модуля MX 3250 з вбудованим підсилювачем на 250Вт для 2/4/6 зон, використовується в павільйонах Азербайджану, Молдови, Князівства Монако, Австрії та В’єтнаму.

Система RCF DXT 3000 ідеально підходить для невеликого або середнього розміру об’єкта, якщо потрібна система EN 54-16. Модуль MX 3250 обладнаний 2, 4 або 6 цифровими (клас D+) підсилювачами потужності. Максимальна вихідна потужність (сума всіх зон) становить 250Вт / 100/70В. Завдяки внутрішній цифровій матриці, на кожен підсилювач може бути поданий сигнал для конкретної зони (екстрений сигнал, сигнал оголошень, попередньо записаних голосових повідомлень, фонової музики). Модуль MX 3250 обладнаний внутрішнім джерелом живлення з зарядним пристроєм і місцем під батареї. Модуль має аудіовхід для підключення до чотирьох контрольованих мікрофонних станцій, аудіовхід для підключення джерела фонової музики (MP3/CD-плеєри, тюнери та ін.), логічні входи і виходи для підключення до системи пожежної сигналізації (або інших). Попередньо записані повідомлення зберігаються на SD-карті.

expo-milano-2015-rcf-dxt9000-1Всі центральні цифрові матриці систем RCF DXT 9000/7000/3000, встановлені в технічних приміщеннях павільйонів, дозволяють зробити або окремі оголошення для незалежних зон, або загальні мовні оголошення для всіх зон павільйонів. Повідомлення про евакуацію (які, згідно EN 54-16, повинні транслюватися на різних мовах), викликані надходженням сигналу від системи пожежної сигналізації, автоматично транслюються на всю територію або окремі зони згідно запрограмованого алгоритму подачі оголошень. Два блоки живлення RCF PS 4048 і RCF PS 6048 (сумісні зі стандартами EN 54-4), забезпечують безперебійне функціонування матриць DXT 9000 і DXT 7000 навіть під час відключення електрики. Модуль MX 3250 системи RCF DXT 3000, будучи повністю інтегрованим рішенням, має вбудований блок живлення.

Довідка про RCF: Компанія RCF виробляє трансляційне обладнання та інтегровані системи для побудови систем оповіщення та озвучування приміщень і об’єктів на відкритому повітрі. Трансляційне обладнання RCF включає в себе підсилювачі потужності, мікшер-підсилювачі, стельові гучномовці, настінні гучномовці, рупори й прожектори, а також пейждінговие мікрофонні станції, інтегровані системи пожежного оповіщення та інше трансляційне обладнання.
Компанія RCF здатна забезпечити будь-який проект трансляційним обладнанням: від бізнес центру до логістичного парку, від аеровокзалу до готелю з величезною територією. Трансляційне обладнання RCF створено на базі технології інтеграційної взаємодії частин об’єкта, що дозволяє нарощування системи одночасно з розвитком об’єкту.
RCF постійно вдосконалює трансляційне обладнання, витрачає зусилля в галузі дослідження і розробки нових технологій. Створення нових продуктів для трансляційного обладнання засноване на використанні великих обсягів людських, фінансових і технічних ресурсів. Трансляційне обладнання RCF відрізняє розробкою новітніх цифрових систем оповіщення та сучасних інновацій в області звуку, що в результаті дає перевагу при виборі обладнання, проектуванні та виконанні інсталяційних робіт, у контролі та управлінні системами оповіщення, фонового озвучування та пейджингового зв’язку.