Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

“Юритмікс” представляє Steinigke Showtechnic

фото Юритмікс представляє Steinigke Showtechnic

“Юритмікс” представляє Steinigke Showtechnic

Представляємо німецького виробника світлового та звукового обладнання – Steinigke Showtechnic (Steinigke Showtechnic GmbH), який являється одним з найбільших виробників Європи в своєму сегменті. Компанія була створена в 1979 році Берндом і Клаусом Штайнігке. Протягом усіх 30 років Steinigke Showtechnic гарантує високу якість, різноманітні інновації та чудове співвідношення ціни та якості продукції в сфері техніки для шоу-бізнесу. Асортимент виробника налічує більше ніж 7000 найменувань широкого спектру товарів для шоу-бізнесу.

фото Юритмікс представляє Steinigke Showtechnic

На протязі всіх своїх років існування компанія працює над послідовним вдосконаленням виробленої продукції, розширює асортимент та розвиває мережу сервісних центрів з обслуговування вироблених товарів. А створені компанією торгові бренди за всі роки свого існування зарекомендували себе, як якісні та різноманітні.

 

Бренди компанії Steinigke Showtechnic

Компанія Steinigke Showtechnic представлена своїми брендами: EUROLITE, FUTURELIGHT, OMNITRONIC, ALUTRUSS, PSSO, OMNILUX І EUROPALMS у більш ніж 100 країнах.

 

фото Юритмікс представляє EUROLITE

 

EUROLITE (Освітлення. Сценічна техніка) – професійні театральні прожектори, профільні прожектори і прилади слідкуючого світла, генератори сценічних ефектів, заправні матеріали та багато іншого.

 

фото Юритмікс представляє EUROLITE

 

FUTURELIGHT (Освітлення) – професійні «сканери» і «голови», колорченджери, прилади для архітектурного освітлення, DMX контролери.

 

фото Юритмікс представляє FUTURELIGHT

 

ALUTRUSS спеціалізуються на розробці та виробництві металевих ферм та сценічних конструкцій. Виробнича база ALUTRUSS відповідає міжнародним вимогам щодо якості, а продукція бренду має сертифікати якості IS09001 і TUV.

 

фото Юритмікс представляє ALUTRUSS

 

OMNITRONIC (Звук) – мікшерні пульти, програвачі, звукопідсилювальна апаратура, навушники, радіо мікрофони. Основна стратегія виробника – це постійне розроблення нових високоякісних продуктів світових стандартів за справедливими цінами.

 

фото Юритмікс представляє OMNITRONIC

 

Паралельно з технічними брендами Steinigke Showtechnic створили EUROPALMS (Декоративні вироби) – технології для прикрас і дизайну. Завдяки чому, кожен клієнт можете підібрати та замовити прикраси як доповнення до установок освітлення і звуку.

фото Юритмікс представляє EUROPALMS

Продукція Steinigke цілеспрямована як для професіоналів, так і для артистів початківців.  А також для театрів, навчальних закладів, молодіжних центрів, дискотек, магазинів, кафе, барів і ресторанів. Компанія Steinigke пропонує широко спектральний і всебічний асортимент, який надзвичайно рідко зустрічається в галузі Шоу-бізнесу. Співпраця з Steinigke Showtechnic надає значну перевагу в порівнянні з численними конкурентами. Структура Steinigke дозволяє робити нові розробки, контролювати виробництво та продавати обладнання по всьому світу.

 

фото Юритмікс представляє Steinigke Showtechnic

 

Компанія Steinigke ніколи не зупиняється на досягнутому і постійно розробляє нові прилади та обладнання, переглядає свої моделі та впроваджує інновації, наприклад – світлодіодні світлові продукти. Великий вибір при чудовому співвідношенні ціни та якості забезпечується якісним звуком, відмінним світлом чи відповідною декорацією на кожен окремий випадок.

 

фото Юритмікс представляє Steinigke Showtechnic