Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
«Юритмікс» озвучив Фестиваль угорської культури Hungary Fest 2019
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

«Юритмікс» озвучив Фестиваль угорської культури та гастрономії Hungary Fest 2019

фото Audio-Technica Фестивалі угорської культури та гастрономії «Hungary Fest 2019»

«Юритмікс» озвучив Фестиваль угорської культури та гастрономії Hungary Fest 2019

Третій рік поспіль в обласному центрі Закарпаття проходить гастро-культурний фестиваль по збереженню традицій Hungary Fest 2019. Культурна програма проходила з 7-8 вересня перед будівлею Генерального консульства Угорщини у місті Ужгород.

 

фото Фестиваль угорської культури та гастрономії «Hungary Fest 2019»

 

Hungary Fest – це унікальний фестиваль для родин з дітьми. Адже тут можна було особисто ознайомитися з угорськими традиціями. На заході були представлені виступи традиційних ансамблів, народні пісні та танцювальні колективи. Для озвучення сцени організатори фестивалю запросили компанію «Юритмікс».

 

Фото Фестиваль угорської культури та гастрономії

 

Озвучення Hungary Fest 2019

На концертному майданчику прокатним підрозділом компанії «Юритмікс» були використані акустичні системи RCF серії NX та ART. Серія NX – одна з найбільш універсальних інструментів у лінійці компанії RCF. А популярна серія ART – це неперевершена якість, легендарна витривалість і найбільший модельний ряд у сегменті професійних акустичних систем.

 

фото Озвучення Hungary Fest 2019

 

За управління звуком відповідав мікшерний пульт Behringer X32. Він вирізняється наявністю 32-бітного процесора DSP із широким динамічним діапазоном з 25 моторизованими фейдерами. Окрім того, містить 8 стерео мультиефектпроцесорів з емуляцією знаменитих ефектів (Klark Teknik DN780, EMT250 тощо).

 

фото гастро-культурний фестиваль по збереженню традицій 2019

 

Безпрецедентна якість від Audio-Technica

Безпрецедентну якість звучання артистів було довірено мікрофонам SM 58 та SM 57. Озвучення духових, струнних інструментів, фортепіано, малих барабанів і томів ударних установок було довірено винятковим кардіоїдноим конденсаторним мікрофонам серії ATM350 від Audio-Technica. Універсальне кріплення UniMount і кліпса забезпечують гнучкість у використанні. Окрім того, дають змогу точно розмістити мікрофон, оберігаючи його від механічних вібрацій. ATM350 забезпечує чітке, чисте та добре збалансоване звучання навіть за високого рівня звукового тиску.

 

фото Юритмікс озвучив Фестиваль угорської культури

 

Hungary Fest – унікальний фестиваль угорської культури

В рамках Hungary Fest 2019 на сцені виступали як закарпатські колективи й виконавці, так і учасники з Угорщини. Як символ старту фестивалю гості запустили у повітря кольорові повітряні кульки.

 

фото - унікальний фестиваль угорської культури

 

На офіційному відкритті фестивалю гостей привітали Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайла. Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс. Заступник голови Закарпатської ОДА Ярослав Галас. Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, голова Демократичної партії угорців Ласло Зубанич.

 

фото Hungary Fest - унікальний фестиваль угорської культури

 

Варто зазначити, що «Hungary Fest» – культурно-розважальний захід, що пропагує збереження традицій, де поряд з мистецькою програмою високого рівня, гості поринають у світ традиційної угорської гастрономії та народного промислу. Наступного року, організатори планують провести IV фестиваль Hungary Fest 2020 на площі Шандора Петефі.

 

фото «Hungary Fest» – культурно-розважальний захід

фото – культурно-розважальний захід