Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
«Юритмікс» на виставці "Український музичний ярмарок - 2017"
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

«Юритмікс» на виставці “Український музичний ярмарок – 2017”

фото «Юритмікс» на виставці «Український музичний ярмарок – 2018»

«Юритмікс» на виставці “Український музичний ярмарок – 2017”

З 12 по 14 жовтня київський виставковий центр «АККО-Інтернешнл» приймав головну музичну виставку року “Український музичний ярмарок- 2017”. Стенд компанії «Юритмікс» на цьому заході був один з найбільших та самий інтерактивний серед цьогорічних учасників.  Наступний «Український музичний ярмарок – 2018» буде проходити рівно за рік, ми підготуємо для вас ще цікавішу та більш насичену програму.  А для цьогорічних відвідувачів нашого стенду все представлене обладнання та інструменти були доступні не лише для огляду, а й для використання, а саме:
– десятки акустичних, класичних та електрогітар;
– гітарні педалі, комбіки та інше гітарне обладнання;
– цифрові піано, синтезатори, MIDI-клавіатури;
– тренувальні установки для барабанщиків;
– духові інструменти;
– мікрофони, навушники та різноманіття іншого звукового обладнання.

 

фото «Український музичний ярмарок - 2018»

фото «Український музичний ярмарок - 2018»

 

На протязі всіх трьох днів виставки наш стенд був заповнений відвідувачами – досвідченими музикантами та початківцями, професіоналами й любителями, а також дітьми різного віку. Кожен учасник отримав можливість спробувати свої сили та таланти на музичних інструментах, які поставляє на український ринок компанія «Юритмікс». Не пропустіть наступний «Український музичний ярмарок – 2018» щоб бути в курсі останніх новинок у світі музичних інструментів та обладнання.

 

фото «Український музичний ярмарок - 2018»

 

Український музичний ярмарок – світ яскравих демонстрацій

Кожну годину на стенді «Юритмікс» відбувались демонстрації різноманітних музичних інструментів зокрема:
– електрогітари Vintage;
– комбіка Boss KATANA 100;
– вокального процесора TC Helicon Harmony Singer 2;
– гітари Taylor;
– підсилювача для акустичної гітари Boss ACS PRO;
– новинок від Roland GO:PIANO, GO:KEYS, GO:MIXER та інших.

 

фото «Український музичний ярмарок - 2018»

 

Кожна з представлених демонстрацій активно привертала увагу глядачів, які збирались навколо невеличкої сцени стенду «Юритмікс». Приємно було бачити, як відвідувачі виставки повертаються до нашого стенду знов та знов. І не лише на протязі одного дня, а були й такі, які приїжджали на виставку два, та навіть три дні поспіль. І значну частину дня проводили саме на найбільш інтерактивному стенді виставки, бо тут дійсно було чим зайнятись музиканту будь-якого віку та рівня.

 

Український музичний ярмарок – свято розіграшів та подарунків

Окрім того, щовечора на стенді «Юритмікс» проводили розіграш призів для відвідувачів, які заповнили наші анкети. І кількість учасників цих розіграшів, як і кількість та коштовність призів, день від дня все збільшувались. Було дуже приємно бачити радість переможців, тому що таких, хто програв, не було зовсім – кожен зареєстрований відвідувач отримав купон на спеціальну знижку в мережі музичних магазинів «Тік-Так». Отже, щиро вітаємо всіх учасників та переможців наших розіграшів. А також нагадуємо, що ваші купони на знижку діють на протязі місяця після закриття виставки – до 15 листопада 2017 року.

 

фото «Український музичний ярмарок - 2018»

 

Для всіх учасників стенду «Юритмікс» ми підготували повний фото звіт, тож дивіться та шукайте себе на фото в соцмережі Facebook на нашій сторінці «Eurhythmics Ltd». Всім дякуємо за активність і до зустрічі на наступній виставці «Український музичний ярмарок – 2018»!

 

фото «Український музичний ярмарок - 2018»