Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Ентузіазм, інновації та шведська майстерність

Ентузіазм, інновації та шведська майстерність

У кожному новому продукті і на кожному етапі розвитку LAB GRUPPEN підтримує на високому рівні традиції шведської майстерності.
LAB GRUPPEN – це шведська чудова майстерність і привабливість.
Заснована в Швеції більше ніж 30 років тому компанія LAB GRUPPEN стала однією з найбільш шанованих у світі серед виробників підсилювачів потужності професійного рівня. Завдяки унікальному режиму роботи комутаторів звукового тракту і безліч інших запатентованих технологій, LAB GRUPPEN виробляє передові підсилювачі потужності і системи управління акустичними системами, які є кращими і надійними в своєму класі підсилювачів потужності. Поряд з основним напрямком – виробництвом підсилювачів потужності професійного рівня для стаціонарного застосування, LAB GRUPPEN недавно завоювала репутацію виробника надійних турових підсилювачів потужності з властивою LAB GRUPPEN філософією надійною всіх елементів в конструкції підсилювачів.

about-lab-gruppen-lake-1

 

LAB GRUPPEN – це продукти розроблені і створені в Швеції, ретельно протестовані і мають неперевершену репутацію надійності і довговічності.

Після участі LAB GRUPPEN в одному з найбільших турів групи U2 «360 World Tour» і участі LAB GRUPPEN в найпрестижніших стаціонарних інсталяціях, клієнтська база LAB GRUPPEN стала дійсно глобальною.

Кожен продукт LAB GRUPPEN розроблений з ясною філософією – забезпечити найкраще рішення для будь-якого проекту з чудовим звуком і неперевершеною надійністю. Особливий підхід LAB GRUPPEN при проектуванні забезпечує всій лінійці підсилювачів особливу якість і чисте звучання у всьому звуковому діапазоні.

Від флагмана PLM 20000Q – самого просунутого і потужного в світі підсилювача з акустичною обробкою звуку, до серії підсилювачів E SERIES, яка випробувана різними підрядниками і схвалений ними для використання в різних інсталяціях, підсилювачі потужності LAB GRUPPEN дійсно “кращі в класі”.

about-lab-gruppen-lake-2

 

LAB GRUPPEN & Lake максимальна потужність і контроль

У 2006 році Dolby® Laboratories і LAB GRUPPEN оголосили про підписання угоди про включення звукових процесорів Lake Processing в проектовані серії підсилювачів. Першим продуктом LAB GRUPPEN з включеним Lake Processing був підсилювач PLM 10000Q, який з’явився в 2007 році. Коли Dolby® Laboratories вирішила вийти з гри на звуковому ринку, LAB GRUPPEN придбала Lake як товарний знак і виняткові права на використання Dolby Lake в процесорних технологіях для турових і інсталяційних підсилювачів.

LAKE – промисловий стандарт для живого звуку

Термін “industry-standard” став кліше в звуковому світі, але в рідкісних випадках це цілком виправдано. Компанія LAKE є іконою індустрії звукових систем, яка самотужки визначає правила цифрової аудіо обробки живого звуку протягом більше десяти років. Продукція LAKE – це вибір звукових інженерів по всьому світу, в тому числі практично всіх великих міжнародних прокатних компаній. LAKE завжди встановлює стандарт для інших компаній.

about-lab-gruppen-lake-3

Точність на кінчиках ваших пальців

Деякі з найуспішніших компаній в світі використовують LAKE Processing на гастролях і в турах, просто тому, що вони знають, що LAKE є незаперечним еталоном чудової якості звуку, надійності і повного контролю. LAKE поєднує в собі як передові апаратні технології – DSP Isofloat™ для аналогового вводу/виводу, цифрові протоколи AES3 і Dante™, так і програмне забезпечення для контролерів LAKE, яке постійно розвивається, щоб задовольнити сучасним запитам звукорежисерів. Найостанніші інновації від LAKE є автономні цифрові аудіо процесори LM 26 і LM 44, які ідеально підходять для широкого спектру застосувань.