Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Електрогітара Icon V100 від Vintage

Електрогітара Icon V100 від Vintage

Електрогітара Icon V100 з упевненістю, що це надійно: свіжий погляд на процес “старіння” від Vintage… 
Висновок
Дуже пристойний інструмент, незалежно від ставлення до концепції зістарення гітар. Приємна ціна, додає переваг, якщо порівнювати цю гітару, наприклад, з Epiphone LP100.

electric-guitar-on-vintage-icon-v100-00
Переваги:
– чудове звучання, комфортна вага
Недоліки:
– проблеми обробки корпусу в деяких місцях

Якби вам довелося хоча б один раз побачити таку гітару зблизька, ви б у неї одразу закохалися, або ж зненавиділи цю гітару і такий підхід до виконання загалом.

Концепція моделей відомої серії Fender Time Machine є напрочуд всеохоплюючою. Оскільки вона сягає глибше, ніж просто штучне зістарення зовнішнього вигляду гітари. Тримаючи в руках точну копію Relic Esquire 1959-го року, здається, цій гітарі далеко за 50.

Виникає справедливе запитання — навіщо все це? Який зміст у тому, щоб витрачати купу грошей на зношену гітару. Якщо можна дозволити собі більш доступну із стандартних гітар?
Цілком слушні запитання. Проте, що б ви сказали про штучно зістарену гітару. Яка не має за собою гучного історичного бекграунду, такого, як подібні моделі Fender та Gibson?

Пропонуємо вашій увазі дві гітари із серії Icon. Вони мають вельми автентичний зовнішній вигляд і займають своє “місце під сонцем” серед асортименту компанії Vintage.

 

Електрогітара Icon V100 – загальна характеристика

Перше, на що звертається увага після розпакування V100 — її вага. Серед останніх інноваційних досягнень Gibson — зменшення ваги інструментів. І саме такий критерій характеризує цю гітару з вирізом, яка легко проходить тест “із закритими очима” порівняно з Les Paul Standard.

Спостерігається також певна аналогія щодо конструкції гітари. Особливо це стосується використовуваної деревини: зверху корпус, виконаний з двох шматків червоного дерева, має накладку з тигрового клена.

Незважаючи на те, що  V100 є копією всесвітньо відомої моделі, для неї було запозичено тільки атрибути зовнішнього вигляду. І ця гітара, як і всі інші моделі Vintage, має власну історію.

Електрогітара V100 хоча візуально схожа на Les Paul кінця 50-х. Проте Vintage не має на меті видавати її за старовинну Les Paul.
Варто також зазначити, що сам Трев Вілкінсон мав неабиякий вплив на обидва вищезгадані інструменти.

Електрогітара Icon V100 відрізняється неабиякою увагою до деталей:
– витончені та надзвичайно автентичні кілки WJ44 (особливої правдоподібності додає зелений відтінок);
-“пожовтілий від часу” логотип та оздоблення;
– і навіть форма голови грифу вражає своєю звуженою формою.

Отже, які особливості штучного зістарення? «Що ж, у кожного з нас є своє власне уявлення про те, як виглядає стара гітара. Але реальність така, що всі вони різні, тому немає єдино правильного способу зробити це», — вважає Уілкінсон.

«Для нас було важливо вийти за рамки концепції стилю Time Machine Closet Classic, але не до часів Рорі Галахера!

Процес зістарення починається для вже майже готової гітари. Перед тим, як вона зазнає остаточної обробки поверхні та її покриття. Для цього ми використовуємо різного роду напильники, наждачний папір із середньою зернистістю, заточені викрутки та інші абразивні матеріали (Scotch Brite™).

Потім переходимо до процесу шліфування та покриття матовим лаком, щоб надати інструменту відповідного зовнішнього вигляду. Цей зовнішній шар лаку відіграє роль не тільки декоративного, але ще й захисного покриття — гітари мають вигляд старих інструментів, проте не старітимуть під час того, як будуть виставлені у магазині на продаж», — додав він. Важливо зазначити, що загалом зовнішнє покриття корпусу гітари має явні недоліки: брудні плями та інші дефекти. Проте, разом з цим, штучна зношеність корпусу виконана майстерно і дуже вдало.

 

Звучання Vintage Icon V100

Будь-яке штучне зістарення гітари передбачає також легку візуальну зношеність грифу, і V100 не є винятком. Гриф у V100 доволі товстий і за формою нагадує скоріше тип ‘C’, аніж звужений ‘U’-подібний профіль. Грати на гітарі достатньо зручно, і, завдяки матеріалу деревини та високоякісним хамбакерам від Wilkinson, звучить вона вельми переконливо.

Струни на випробовуваному зразку, здається, вже занадто старомодні (як для штучного зістарення гітари), проте, насправді,  завдяки цьому вдалося досягти всіляких, раніше популярних тонів Les Paul: як у Page, Slash, Хавкінса та багатьох інших.

Гітара видає напористий звук, звукознімачі працюють відмінно, а накладка на гриф має гарне та якісне оздоблення.

 

фото Електрогітара V100