Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Елегантний ультрапортативний рекордер Roland з дистанційним керуванням
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Ультрапортативний рекордер Roland R-07 з функцією безпровідного моніторингу

фото Елегантний ультрапортативний рекордер Roland R-07

Ультрапортативний рекордер Roland R-07 з функцією безпровідного моніторингу

Надзвичайно елегантний з дистанційним керуванням рекордер Roland R-07, реалізує основні функції запису, і виконаний у вигляді ультрапортативного пристрою. Він дозволяє використовувати його практично повсюдно. Аудіосигнал високого дозволу, оперативний вибір сцен з пам’яті та унікальна функція гібридного лімітування гарантують високу якість звуку в будь-якій ситуації. А безпровідні моніторинг і дистанційне керування дозволяють проводити запис практично скрізь.

фото рекордер Roland R-07

 

Диктофон чи смартфон?

У деяких випадках в якості пристрою для запису можна використовувати і смартфон також. Однак для досягнення професійної якості все ж доводиться вдаватися до послуг спеціалізованого рекордера. На жаль, більшість цих пристроїв досить громіздкі, не відрізняються простотою управління і вимагають використання безлічі проводів і перехідників. Що ж стосується R-07, то це простий в експлуатації рекордер, який в силу його компактності можна взяти куди завгодно. І разом з тим він реалізує всі основні функції запису, дозволяючи вивільнити телефон для того, для чого він власне і призначений.

 

фото рекордер Roland R-07 - диктофон чи смартфон?

 

Привабливий дизайн та потужні функціональні можливості

Roland R-07 відрізняється стильним зовнішнім виглядом, високою якістю звуку і при цьому зручно розміщується на долоні або в кишені. Простота експлуатації поєднується з функціями і якістю професійного рівня, що підкреслюється можливістю конфігурації пристрою за допомогою лише одного дотику. В R-07 реалізовані функції Bluetooth нового покоління, що дозволяють організовувати управління, моніторинг і прослуховування в бездротовому форматі з залученням смартфонів, смарт-годинників і акустики Bluetooth. Рекордер живиться від двох батарей формату АА або по шині USB. Також передбачена можливість вибору одного з трьох кольорів (чорний, червоний, білий).

 

фото рекордер Roland R-07 -потужні функціональні можливості

 

Завантаження «сцени»

Такий компактний рекордер, як R-07, можна скрізь носити з собою і використовувати для запису в самих різних ситуаціях. Позастудійні інтерв’ю, демонстрації в “похідних” умовах, навчальні класи, зали засідань, запис на природі – далеко неповний перелік, де можна використовувати рекордер R-07. Причому він самостійно здатен обирати оптимальні для того чи іншого випадку налаштування. При виборі сцени миттєво завантажуються оптимальні значення параметрів частоти семплювання, режиму запису, лімітера, обрізного фільтра низьких частот і вхідної чутливості. Будь-яку з цих установок можна відкоригувати і зберегти для використання в подальшому. Так що часу на настройку рекордера витрачати не доведеться.

 

фото рекордер Roland R-07 - завантаження «сцени»

 

Підтримка безпровідного управління

Roland R-07 реалізує нову технологію Bluetooth з Qualcomm® aptX™, що забезпечує високу якість передачі потокової інформації. Для дистанційного ж керування можна використовувати смартфон або смарт-годинник. Можливість управління процесом гарантує, що запис буде належної якості, навіть в разі, якщо R-07 розташований поза зоною досяжності. Слухайте матеріал через бездротові навушники або акустику формату Bluetooth, щоб керувати процесом, не перебуваючи безпосередньо там, де відбувається запис не прокладаючи безліч комутаційних кабелів.

 

фото рекордер Roland R-07 - підтримка безпровідного управління

 

Рекордер R-07 – гарантія високої якості звуку

Подвійний запис і гібридне лімітування гарантують, що аудіозапис не буде зіпсований навіть при перевантаженні або кліпуванні. Також не доводиться турбуватися про виникнення звукових артефактів внаслідок «жорсткого» лімітування. Річ у тім, що R-07 робить два записи одночасно (два треки одночасно). Один проводиться на максимальному рівні, другий – на зниженому, що забезпечує більший запас по гучності. Якщо виникає кліпування на основних даних, можна буде замінити цей фрагмент фрагментом резервного запису, який записаний на більш низькому рівні чутливості. Функція гібридного лімітування також дозволяє керувати цим процесом в автоматичному режимі. Відтак користувачу надається можливість використовувати всі переваги лімітування і одночасно уникнути «провалів» в готовому аудіоматеріалі.

 

фото рекордер Roland R-07 - гарантія високої якості звуку