Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Електрогітара Icon V6 від Vintage

Електрогітара Icon V6 від Vintage

Кілька років тому, на шоу NAMM в місті Анагайм мені пощастило краєм ока побачити один стенд. На ньому були виставлені дуже круті гітари фабричного виробництва, що виглядали, мов постарілі від часу інструменти серед яких була електрогітара Icon V6 від Vintage. Ще тоді запам’яталося, що легендарний винахідник Трев Вілкінсон має відношення до їх виробництва. Зрештою, я придбав собі їхню гітару з числа Tele-style, і вона мені дуже подобається.

фото Електрогітара Icon V6 від Vintage

Vintage Icon V6

Пізніше, через кілька років, я зацікавився їхніми гітарами типу Strat-style, тож вирішив пошукати на різних сайтах. Протягом року я зробив кілька спроб придбати Icon V6 чорного кольору, проте мені цього не вдалося, оскільки хтось завжди пропонував вищу ціну. І це мене зачепило. Відтоді у мене з’явилася мета щодо цієї гітари.

Через кілька місяців, я знайшов на одному сайті штучно зістарену Icon V6 античного білуватого кольору за 350$, з безкоштовною доставкою. (Загалом, ціна таких гітар складала від 400$, щоб забрати, до 600$ за нову.)

Дуже рідко вдається купити гітару, яку б не потрібно було додатково налаштовувати після придбання, проте ця виявилася саме такою.

За нею я спостерігав протягом кількох тижнів, не відчуваючи достатньої мотивації. Порозмірковувавши, я зрозумів, що це саме та гітара, яка мені зараз потрібна, і вже з впевненістю вирішив її придбати.

фото Icon V6 від VintageМою гітару доставили через тиждень. Я її розпакував, підключив, і був приємно вражений. Гітара видала чудовий звук, який здався подібним до мого старенького Fender Strat 64-го року, звукознімачі відпрацювали на відмінно. Особливо сподобались її автентичні кілки.

Дуже рідко вдається купити гітару, яку б не потрібно було додатково налаштовувати після придбання, проте ця виявилася саме такою. Гітара мала ідеальний стрій. Набір струн товщиною у 009 з правильним натягом, як виявилося, чудово підходить для Stratocaster. Звук здався мені просто фантастичним! Крім того, дуже подібним до класичного Stratocaster 60-х років, підключеного до підсилювача.

Я завжди був справжнім шанувальником Трева Вілкінсона. Він дійсно розуміється на проектуванні звукознімачів, важілів тремоло та підставок (bridge). Його звукознімачі вже давно здобули популярність і славляться своїм звучанням. Цікаво, що центральний звукознімач має виняткову особливість — він звучить найкраще з усіх центральних звукознімачів для Strat, які мені доводилося коли-небудь чути. Зазвичай я не сильно переймаюся комбінаціями звукознімачів на Strat-ах (це може бути варіант 2, 3 або 4), проте саме цей центральний звукознімач забезпечує потрібний мені “ляскіт”. Цей ревучий звук просто шматує. Прослухайте вкладений аудіозапис, що скажете? Чи це вартісна річ? Так, безумовно. Хоча спочатку я і був налаштований придбати чорну Vintage Icon, проте ця підійшла чудово.

За матеріалами статті Вілла Рейа