Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Dexibell VIVO S1 - безкомпромісна якість та ультра портативність
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Dexibell VIVO S1 – безкомпромісна якість та ультра портативність

фото Dexibell VIVO S1 - безкомпромісна якість та ультра портативність

Dexibell VIVO S1 – безкомпромісна якість та ультра портативність

Італійська компанія Dexibell представляє ультра портативну версію цифрового піаніно Dexibell VIVO S1 з безкомпромісною високою якістю звучання лінійки VIVO. На борту  нового S1 працює чотирьох ядерний процесор, що лежить в основі технології VIVO T2L.

 

 

фото Dexibell VIVO S1

Dexibell VIVO S1 – технологія True to Life

Нова технологія T2L (True to Life), спеціально створена для фортепіано VIVO – це те, що ми називаємо симбіозом інновацій, розробленим для підвищення темперної достовірності та звукової реактивності для множинних артикуляцій піаніста. Тож операційна система інструменту настільки швидка, що забезпечує найнижчу затримку з усіх досягнутих на сьогоднішній день. І як не дивно, але вся ця високотехнологічна потужність старанно упакована в доладний алюмінієвий корпус вагою всього 8,5 кг. Саме завдяки компактності інструменту – Д109xГ24xВ9(см), та надзвичайно малій вазі, його, безсумнівно, зручно переносити. Для цього передбачений дуже зручний спеціальний футляр S1 з лямками, який можна носити  як рюкзак.

 

фото Dexibell VIVO S1 - безкомпромісна якість

Мініатюрна досконалість VIVO

Мініатюрна досконалість VIVO S1 має таку ж поліфонією на 320 голосів та 68 клавіш із першою нотою А (ля) як і у великих 88-клавішних інструментів. Тож, не дивлячись на зменшену вагу та розмір, у користувача все одно виникатиме відчуття «справжнього» піаніно. Функція “Virtual Damper” надає моментальний доступ без потреби в реальній демпферній (правій) педалі. Що в свою чергу дозволить швидко провести потрібні налаштування та грати, не турбуючись про додаткові педалі та роз’єми. Виробник також подбав і про опцію живлення від батарейок, а не тільки від мережі, завдяки чому надається можливість грати, практично, де завгодно.

фото Dexibell VIVO S1 - безкомпромісна якість

Професійні функції запису/відтворення аудіо, забезпечують користувачеві більше свободи для творчості, дозволяючи записувати своє виконання або грати під супровід аудіо треків. Розширені можливості VIVO S1 включають USB Host/Device з використанням USB/MIDI-конвертера. Це дозволяє використовувати інструмент для повноцінного запису в домашніх умовах, і що не менш важливо, для запису “на ходу”. Отже все, що вам знадобиться для професійної творчості – це S1 та ноутбук… і, власне, це все!

 

фото Dexibell VIVO S1

 

Dexibell VIVO S1 незамінний помічник для музикантів

Як показує практика, кожен розбірливий музикант потребує найякісніших звуків:
– фортепіано та електронне піаніно;
– орган та інструментальний звук;
– синтезатори, педи, струнні плюс розширення SF2.
Тепер це все доступно в піаніно найвищої якості, з наймініатюрнішим та найлегшим корпусом, який можна легко переносити, на відміну від традиційних важких сценічних піаніно.

фото Dexibell VIVO S1

Dexibell VIVO S1 стане незамінним помічником для професійних та вуличних музикантів, для студентів і подорожуючих музикантів (наприклад, під час гастролей). Ідеально підійде для музикантів, що мешкають і працюють в густонаселених містах – адже його можна возити з собою на велосипеді, в метро, поїзді тощо. Зручний для весільних музикантів (можна взяти з собою портативний динамік на батарейках та S1, і грати, буквально, де завгодно, не прив’язуючись до розеток). Справжній порятунок для шкіл та коледжів, яким необхідно постійно переміщувати інструмент, однак вони не бажають поступатись якістю. Справжня знахідка для музичних продюсерів, композиторів-пісенників, в це далеко не весь перелік…
Отже, безкомпромісна висока якість та ультра портативність, що забезпечується з цифровим піаніно Dexibell VIVO S1, відіграє велике значення у сучасному сьогоденні.