Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

DEXIBELL — the world premiere of a new manufacturer of digital pianos

DEXIBELL — the world premiere of a new manufacturer of digital pianos

dexibell-8

«Безкомпромісні інновації, традиції та жага до творчості»

DEXIBELL – компанія з потужним творчим потенціалом, в основі якого лежать бажання до вдосконалень у сфері ноу-хау, талант і досвід кращих італійських дизайнерів та інженерів. Завдяки новаторству і колосальному 25-річному успіху з провідними брендами світового масштабу, команді DEXIBELL вдалося започаткувати прогресивне виробництво, орієнтоване на досягнення поставлених цілей, що базується на італійських цінностях і традиціях.

dexibell-11

ІННОВАЦІЇ & ТРАДИЦІЇ

Саме ці складові роблять можливим поєднання всього найкращого від класичних інструментів з досягненнями новітніх технологій. Яскравим прикладом цього є лінійка продуктів VIVO, для якої мелодійне звучання фортепіано 1850-х років, улюбленого інструменту Шопена, генерується за допомогою передової технології CORTEX-Quadcore. DEXIBELL також працював над тим, щоб створити унікальний додаток X-MURE, залучивши до співпраці унікального виконавця з 40-річним музичним досвідом, молодого талановитого програміста та обдарованого графічного дизайнера.

Швидкий розвиток сфери інноваційних технологій дозволив DEXIBELL досягти бажаного результату, який здавався недосяжним ще до недавнього часу. Ґрунтовне спілкування з досвідченими музикантами дало змогу зрозуміти і в подальшому врахувати весь спектр потреб і вимог виконавців щодо музичних інструментів. Така практика орієнтована на довготривалу перспективу. Задля досягнення найвищих стандартів якості, ця інформація прискіпливо аналізується командою фахівців DEXIBELL.

dexibell-7Італійські цінності

Як можна пояснити захоплення або любов до чогось? Як коротко охарактеризувати всю історію існування Dexibell, розповісти про сотні годин кропіткої праці та безсонні ночі, як пояснити, що переживання за проект змушують Dexibell рухатися безупинно вперед? Інновації й традиції — основні концепції, які не повинні викликати суперечностей, а, навпаки, тісно співіснувати у гармонії.

Справжнім покликанням компанії DEXIBELL є створення продуктів, що відповідають найвищим очікуванням музикантів. На відміну від великих корпорацій, DEXIBELL має гнучку і динамічну структуру: працівники тісно співпрацюють один з одним — дизайнери та інженери, менеджери проектів та програмісти, відділ маркетингу з логістикою… — і тільки працюючи разом, як одна команда, DEXIBELL може гарантувати неперевершений дизайн, інновативні рішення та оптимальну ефективність.

Задля досягнення та підтримки належного рівня якості, DEXIBELL прийняв просте рішення. Рішення про те, що продукти компанії Dexibell на 100 відсотків розроблятимуться та виготовлятимуться в Італії, і тільки досвідченими та повністю відданими своїй справі працівниками, де кожна людина в повній мірі усвідомлює важливість процесу та досконалого контролю якості.

dexibell-10

DEXIBELL VIVO

Нова розробка від DEXIBELL — лінійка цифрових піаніно під об’єднуючою назвою «VIVO«, які використовують у своїй роботі інноваційну технологію T2L (реалістичного відтворення) та методи семплінгу й моделювання. Усі продукти мають надзвичайно привабливий зовнішній вигляд завдяки витонченому італійському дизайну. З технічної точки зору ці інструменти мають багато особливостей: симпатичні резонанси, гармоніки, звуки стакато, тембральні варіації, симуляція сустейн-ефекту тощо. Загалом для звукоутворення використовуються до 320 генераторів з необмеженою поліфонією.

Якість аудіо тепер на рівні 24 Біт/48 Кгц з можливістю запису семплів, тривалість яких в середньому збільшено у 5 разів (15 секунд для низьких нот), забезпечуючи у 256 разів ширший динамічний діапазон порівняно з іншими сучасними цифровими музичними інструментами. Звукозапис здійснюється за голофонічним методом (бінауральний запис), і це дає відчуття 3D-ефекту під час прослуховування.

З DEXIBELL VIVO ви можете насолоджуватися грою на різних фортепіано та роялях та скористатися багатьма іншими варіантами звучання із вбудованої бібліотеки. Реверберація, функціональний еквалайзер та 6 незалежних DSP-процесорів перетворюють ці фортепіано у потужні інструменти для роботи на сцені або вдома.

dexibell-1

Внутрішня звукова система (в моделях з підсиленням) забезпечує неймовірне сприйняття звуку, використовуючи пасивний сабвуфер (для деяких моделей) та монітори дальнього й ближнього поля дії з технологією відбиття звуку. Моделі VIVO з підсиленням мають вбудований цифровий підсилювач з багатосмуговим компресором, параметричний психоакустичний еквалайзер та цифровий низькочастотний ексайтер для реалістичного відтворення звуку справжнього роялю, забезпечуючи рівень звукового тиску до 113 дБ (модель H-7).

dexibell-4

dexibell-6

З додаткових можливостей — підтримка Bluetooth, завдяки чому піаніно серії VIVO легко перетворюється на чудову безпровідну акустичну систему. Всі моделі комплектуються контрастним ергономічним світлодіодним дисплеєм із зручним кутом огляду за будь-якого освітлення. Нова лінійка цифрових піаніно VIVO пропонує користувачам домашні, портативні та концертні моделі з 88 або 73-нотною клавіатурою. Якість звуку для всіх моделей є однаковою.

dexibellСтіві Вандер  (Stevie Wonder) дав високу оцінку цифровому фортепіано Dexibell

Варто також зауважити, що компанія Dexibell розпочала виробництво цифрових фортепіано, тобто тієї галузі продуктів, яка сьогодні переживає надзвичайний комерційний успіх на ринку. На сьогоднішній день продажі цієї категорії музичних інструментів досягли небувалих висот: вони продаються краще за будь-які інші клавішні інструменти. А тим часом світовий музичний ринок із неперевершеним задоволенням спостерігає за успіхом компанії Dexibell, яка представила свої новинки на цьогорічній світовій музичній виставці в Сполучених Штатах Америки – NAMM 2016. Всесвітньо відомий співак і композитор Стіві Вандер  (Stevie Wonder) дав високу оцінку цифровому фортепіано Dexibell, випробовуючи його під час проведення виставки NAMM 2016. Крім того, на виставці можна було випробувати нові піаніно серії Vivo, серед яких були представлені домашні, портативні та сценічні моделі. Компанії Dexibell бажаємо успіху і подальшого інноваційного та технологічного розвитку!