Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Music Group у десятці найбільших світових виробників
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Компанія Music Group у десятці найбільших світових виробників

Компанія Music Group у десятці найбільших світових виробників

За версією щорічного видання Global Music Industry Report в десятку найбільших світових виробників 2016 року, потрапила холдингова компанія Music Group, яка на сьогоднішній день є однією з провідних світових виробників професійного аудіо обладнання. Згідно офіційних даних компанія посіла восьме місце, хоча 15 років тому – займала всього лише 45-ту позицію в даній категорії. Music Group – це одна з найбільш швидкозростаючих компаній в сегменті про-аудіо, і в даний час є головою відомих брендів MIDAS, Klark Teknik, LAB Gruppen, Lake, Tannoy, Turbosound, TC Electronic, TC Helicon, Behringer, Bugera, DDA і Eurocom.

 

Холдингова компанія Music Group

music-group-v-desyattsi-02

 

Видання Global Music Industry публікує щорічно топ 225 компаній світу, з виробництва музичних інструментів і професійного звукового обладнання. Список в щорічному рейтингу формується прозоро, підрахунок відбувається за метрикою продажів, кількістю нових розробок та за іншим не менш важливими даними які надаються компаніями, а також незалежними ресурсами. Глава Music Group – Улі Берінгер зазначив: «Для нас велика честь бути знову в цьому списку. Адже нещодавно ми інвестували близько 100 мільйонів доларів в абсолютно нове виробництво. Це дозволить нам обслуговувати наших клієнтів ще краще та надасть можливість для нових дивовижних розробок. Наша команда по всьому світу налічує близько чотирьох тисяч осіб та продовжує зростати. Ми постійно шукаємо нових, по-справжньому захоплених своєю справою, фахівців. Запрошуємо Вас приєднатися до нашої сім’ї!»

 

music-group-v-desyattsi-03