Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Компанія Eurhythmics відвідала виставку Integrated Systems Europe 2017

Компанія Eurhythmics відвідала виставку Integrated Systems Europe 2017

Провідні світові виробники задають тенденції розвитку AV-індустрії. Свої перспективні розробки вони демонструють на початку кожного року на найбільшій виставці Integrated Systems Europe в Амстердамі, Нідерланди. Вже чотирнадцятий рік ISE не зовсім звичайна виставка, тут можна побачити новинки та останні винаходи в області аудіо-відео та комп’ютерних технологій, інтернету, новітні моделі дисплеїв, домашніх кінотеатрів, освітлювальних технологій, мультимедіа та багато іншого. Показ пропонує широкий діапазон навчальних курсів, семінарів і форумів – всього 100 навчальних заходів, безкоштовних як для новачків, так і для досвідчених інтеграторів.  Це шоу N1 у світі аудіовізуальних технологій має широку маркетингову підтримку та спонсорується двома найбільшими міжнародними торговими асоціаціями InfoComm і CEDIA.

Integrated Systems Europe 2017 мала великий успіх і стала найбільшою та найкращою виставкою ISE в своїй історії. На сьогоднішній день вона офіційно визнана найбільшою в світі виставкою AV і системної інтеграції. Захід помітно збільшилася не тільки за кількістю учасників але й в розмірах – стендів стало більше, а загальна площа огляду збільшилася на 3000 м2 у порівнянні з минулим роком. Завдяки оновленому доступному для скачування мобільному додатку від ISE, була можливість грамотно розпланувати своє перебування на виставці та не заблукати.

 

фото "Юритмікс" відвідав виставку Integrated Systems Europe 2017

 

 

Integrated Systems Europe 2017

Протягом чотириденної виставки ISE 2017, яка проходила з 7-10 лютого для представників компанії «Юритмікс» особливо цікавим став стенд А110 в третьому павільйоні від компанії Shure. На стенді було представлено ряд нових цікавих розробок, які були відзначені номінаціями.

 

фото "Юритмікс" відвідав виставку Integrated Systems Europe 2017

 

В цьому році компанія Shure презентувала обладнання для конференцій:
– цифрові процесори IntelliMix P300 і ANIUSB-MATRIX;
 аналого-цифровий та цифро-аналоговий перетворювач ANI22.
Випуск всіх планується восени.

 

 

Shure IntelliMix P300 Audio Conferencing Processor. Цифровий процесор для конференцій з інтерфейсом Dante (десять вхідних і два вихідних канали), два аналогових входи та виходи, порт USB.

 

 

 

Shure ANIUSB-MATRIX USB Audio Network Interface with Matrix Mixing. Цифровий інтерфейс для конференцій (чотири вхідних Dante та два вихідних канали), аналоговий вхід і вихід, порт USB.

 

 

Shure ANI22 Audio Network Interface. Аналого-цифровий та цифро-аналоговий перетворювач, два аналогових входи і виходи, інтерфейс Dante.

 

 

 

Також на виставці були представлені цілий ряд нових, а також удосконалених продуктів:

 

 

Shure ULXD6 Wireless Boundary Microphone Transmitter. Настільний мікрофон граничного шару для цифрових безпровідних систем ULXD.

 

 

Shure ULXD8 Wireless Gooseneck Base Transmitter. Настільний мікрофон на гусячій шиї для цифрових безпровідних систем ULXD.

 

 

 

 

Shure SBC450 4-Bay & SBC850 8-Bay Networked Charging Stations. Док станції для 4 або 8 передавачів ULXD6 і ULXD8, оснащених акумуляторами SB900A.

 

 

Shure Microflex Wireless Improvements. Удосконалена безпровідна система для AV-конференцій.

 

 

 

 

Shure Electronic Name Sign. Двосторонній інформаційний дисплей E-Ink, який дозволяє учасникам зустрічі, ідентифікувати себе та інших.

 


Shure Interpretation Console. Новий пульт перекладача для конференц-системи DCS 6000.

 

 

 

 

Shure SW 6000 Software Update. Програмне забезпечення для конференц-системи DCS 6000.

 

 

Shure CVG12D & CVG18D Gooseneck Microphones – нові провідні мікрофони для конференцій.

Centraverse CVG18D. Професійний електретний конденсаторний мікрофон для AV-конференцій на гусячій шиї 18″ (45,7 см). Мікрофон з вбудованим передпідсилювачем, функцією відключення звуку, світлодіодним кільцем.
Centraverse CVG12D. Професійний електретний конденсаторний мікрофон для AV-конференцій на гусячій шиї 12″ (30,5 см). Мікрофон з вбудованим передпідсилювачем, функцією відключення звуку, світлодіодним кільцем.

За редакцією: Володимира Бартиша

 

фото "Юритмікс" відвідав виставку Integrated Systems Europe 2017