Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Компанія BOSS анонсувала новинки на виставці NAMM 2017
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Компанія BOSS анонсувала новинки на виставці NAMM 2017

Компанія BOSS анонсувала новинки на виставці NAMM 2017

Щорічна виставка NAMM вже давно перетворилася на свого роду вітрину, що традиційно демонструє найбільш значущі та цікаві музичні новинки. Компанія BOSS цьогоріч на виставці NAMM 2017 не тільки виставила на огляд традиційні новинки, а й відзначила власний Ювілей 40-річчя. З нагоди відзначення ювілею інноваційної діяльності компанії в галузі педалей ефектів, була випущена Ювілейна модель DS-1 у чорному корпусі із золотим гравіюванням, золотистими регуляторами та старомодним сріблястим гвинтом. Педаль продається у спеціальній упаковці – коробці з логотипом, створеним з нагоди святкування 40-річчя діяльності компанії в цій галузі. Випуск педалей лімітований, а отже придбати її можна тільки протягом 2017 року.

 

Новинки від BOSS на виставці NAMM 2017

фото новинки від BOSS на виставці NAMM 2017

 

Вперше BOSS DS-1 Distortion була представлена у 1978 році серед числа компактних педалей другого покоління. Завдяки жорсткому обмеженню та витриманому сустейну одразу ж здобула прихильність серед гітаристів, допомагаючи створювати музику багатьох рок-легенд. BOSS DS-1  завжди користувалася шаленою популярністю, саме тому вона представлена і в сучасному модельному ряді, б’ючи рекорди з продажів серед їх числа.

 

Педаль експресії BOSS EV-30
Максимальна виразність при мінімальних розмірах

фото новинки від BOSS на виставці NAMM 2017

 

Для професійного управління експресією в компактному форматі не може бути нічого краще нової педалі BOSS EV-30. Невеликі габарити дозволяють з легкістю встановити її в педалборд з обмеженими розмірами, а виключно міцний литий алюмінієвий корпус забезпечує максимальну міцність і фірмову довговічність, властиві всій продукції компанії BOSS.

З точки зору зовнішнього вигляду та габаритів педаль експресії BOSS EV-30 ідентична раніше випущеним педалям BOSS FV-30H, FV-30L і PW-3 Wah. Представники компанії зазначають, що педаль оснащена інноваційним механізмом забезпечення плавного та точного управління. Ключова особливість моделі EV-30 – інноваційна внутрішня механіка, яка забезпечує надплавний та точний контроль параметрів. За рахунок цього досягаються ігрові відчуття, що нітрохи не поступаються повнорозмірним педалям і навіть перевершують їх. BOSS EV-30 оснащена двома 4-дюймовими роз’ємами TRS для взаємодії з двома різними ефектами одночасно. Зручний перемикач полярності новинки дозволяє з’єднувати EV-30 практично з будь-яким пристроєм, будь то ланцюг педалей, процесор ефектів або MIDI-контролер.

 

Компресор нового покоління BOSS CP-1X
Інтелектуальна обробка для натурального звуку

фото новинки від BOSS на виставці NAMM 2017

 

Створена із застосуванням технології BOSS MDP, педаль CP-1X – це компресор для гітари нового покоління, який зберігає характер звучання вашого інструменту і нюанси техніки виконання. Інтелектуальний процесор новинки обробляє звук вашої гітари і створює ідеальний тембр для кожної струни в будь-якому регістрі, не роблячи його плоским, як це буває зі звичайними педалями компресії. Простий інтерфейс, 4 ручки управління допомагають швидко отримати потрібний результат, а індикатор на педалі покаже рівень компресії. Будучи сумісною з усіма типами гітар, педаль CP-1X переносить компресію на новий рівень.

Не важливо, в якому стилі ви граєте, BOSS CP-1X завжди дасть вам багатий, музичний тон. Від м’яких акордів до важких рифів, швидких соло і т.д. – Кожен нюанс в грі не залишиться непоміченим. Педаль так само ідеально підійде і для гітаристів, що грають кантрі, фанкові фігури та безліч інших стилів. Навіть при грі на семи та восьміструнних гітарах CP-1X легко справляється з низькими нотами, не замилюючи їх. А при використанні акустичної гітари зберігаються всі обертони та нюанси манери гри.

 

Гітарна педаль BOSS AD-2
Натуральний звук акустичної гітари всюди, де б ви не грали

фото новинки від BOSS на виставці NAMM 2017

 

З акустичним преампом BOSS AD-2, гітаристи, котрі використовують електроакустичні гітари, можуть насолоджуватися натуральним та якісним звуком. Ручка Acoustic Resonance відповідає за відтворення комплексу всіх характеристик звуку вашої гітари, а ручка Ambience додає гарну реверберацію, що змушує звучати вашу акустичну гітару по новому. Педаль Boss AD-2 також має додаткові функції такі, як фільтр для контролю зворотного зв’язку, балансний вихід та зручна функція mute для безшумного налаштування або зміни гітар.

 

Серія підсилювачів для акустичної гітари
Acoustic Singer Pro та Acoustic Singer
Live

фото новинки від BOSS на виставці NAMM 2017

 

Підсилювачі серії ACS виводять сценічні підсилювачі для акустичної гітари на принципово новий рівень якості звучання та універсальності. В них використовуються новітні досягнення компанії BOSS в області розробки підсилювачів. Компактні моделі серії ACS забезпечують багатий та співучий звук з незрівнянними ні з чим прозорістю та енергетикою. В підсилювачах Boss ACS передбачені окремі канали для акустичної гітари та вокалу, при цьому кожен канал обладнаний окремою аналоговою вхідною схемою і трисмуговим еквалайзером для отримання звучання студійного класу. Додайте до цього такі можливості, як ефект акустичного резонансу, семплювання, автоматичну гармонізацію та багато іншого – таким чином, підсилювачі серії ACS надають виконавцям на акустичній гітарі абсолютно все необхідне для творчих і яскравих виступів.

Підготував матеріал: Олександр Ковач