Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Компанія Roland отримала ряд нагород на виставках NAMM і CES 2017 року

Компанія Roland отримала ряд нагород на виставках NAMM і CES 2017 року

Останні кілька місяців виявилися дуже продуктивними і кропіткими для компаній Roland і BOSS. Ще у вересні минулого року, під час проведення онлайн-фестивалю «The Future. Redefined», вони представили понад 30 нових продуктів, суттєво доповнивши кількість новинок, продемонструвавши їх на зимових виставках NAMM і CES 2017. Сказати, що нові серії продуктів мали фантастичний успіх – не сказати нічого. Крім цього, компанія може пишатися численними нагородами, присудженими експертами музичної галузі та професійними критиками за її інноваційні продукти. Але це також ще не все! Компанія анонсувала появу великої кількості новинок протягом 2017 року.

 

Ключові продукти на NAMM і CES 2017 від Roland & BOSS

Усім відомо, що на початку січня у Лаг-Вегасі відбулася щорічна виставка CES. Демонстраційні стенди Roland та BOSS викликали жвавий інтерес та користувалися неабиякою популярністю серед відвідувачів. Серед новинок: лінійка аудіо інтерфейсів Rubix , портативні піаніно GO:KEYS та робоча станція GO:PIANO. Цей ряд інноваційних продуктів отримав багато схвальних відгуків. Справжньою знахідкою для шоу і безперечним фаворитом став мікшер для смартфонів GO:MIXER. Компактний, портативний і доступний GO:MIXER дозволяє з легкістю створювати високоякісний звуковий супровід до відео контенту, знятого на смартфон. Цей дуже простий і водночас потужний пристрій викликав щирий захват серед музикантів, блогерів та творців різних відео-кліпів. За версією iPhone Life та багатьох інших інтернет-видань, GO:MIXER слід вважати «Кращим продуктом CES 2017».

Мікшер GO:MIXER від Roland отримав звання «Кращого продукту CES 2017» за версією видання «iPhone Life»

 

Міжнародна виставка музичної продукції NAMM SHOW 2017

Цьогорічна зимова виставка NAMM 2017 стала справжнім, хоч і далеко не першим, проривом для продуктів компанії Roland і BOSS. Широкий асортимент музичних новинок, серед яких сценічне піаніно RD-2000, гітарні підсилювачі Acoustic Singer, унікальний ді-джей контролер DJ-808, гітарні підсилювачі серії Katana і Waza, а також цифровий духовий аерофон Aerophone AE-10 та багато-багато інших, вразив відвідувачів, експертів і критиків, викликавши захоплення, прихильність та безліч схвальних відгуків.
Компанії Roland присуджено головну нагороду Best in Show у категорії «Трендові компанії». Член комісії Майкл Дойл, старший віце-президент в Guitar Center, зазначив, що цю престижну нагороду компанія здобула саме завдяки таким продуктам, як GO:MIXER та гітарний підсилювач BOSS Acoustic Singer. Ще одну нагороду було присуджено Roland за унікальний продукт для акустичного кахона – процесор EC-10M.

Нагорода “Best in Show” у NAMM Show 2017 за EC-10M EL – процесор для акустичного кахона

 

Нагороди, присуджені галузевими виданнями

Крім вищезазначених нагород, компанії Roland також було присуджено цілий ряд нагород від онлайн-видань та різних музичних ресурсів.

Видавництво Electronic Musician
Вже понад 25 років редакція видання Electronic Musician займається присудженням нагород видатним компаніям у галузі виробництва музичних інструментів для виконавців, продюсерів та звукорежисерів. Протягом цього періоду, зокрема, такому виробнику як Roland було присуджено 27 нагород, що значно випереджає інших виробників.
Цьогоріч компанія також здобула 2 нагороди:
• Editors’ Choice — за синтезатор SYSTEM-8 PLUG-OUT
• Editors’ Choice Legacy Award — за лінійку ударних інструментів V-Drums

Редакцією журналу “Electronic Musician” у 2017 році присуджено нагороду в категорії “Editors’ Choice Legacy Award” лінійці ударних інструментів Roland V-Drums

 

 

Видавництво Sound on Sound
Нагороди SOS Awards від видання Sound on Sound присуджуються за значні внески в галузі музичної індустрії високих технологій протягом попередніх дванадцяти місяців, а в їх основу беруться відгуки і критика читачів видання.
Отже, переможцем у категорії «Драм-машина/Семплер/Секвенсер» стала Roland TR-8.

 

 

Видавництво digitalDrummer
Беручи участь у щорічному опитуванні, читачі видання «digitalDrummer» обрали цьогорічного переможця в категорії електронних барабанів, віддавши перевагу Roland TD-50KV V-Drums.

 

 

 

Видавництво Music Inc. 


Нагороди «Product Excellence Award 2016» за версією видання Music Inc.:
• У категорії аксесуарів — Кабелі та аксесуари Roland
• У категорії продуктів — Цифрове піаніно Roland FP-30
• Серед постачальників — Roland Corporation U.S.

 

Видавництво Music and Sound Retailer 


Нагороди від редакції видання Music and Sound Retailer:
• Найкраще цифрове піаніно 2016 року — Roland FP-90
• Найкращі електронні барабани 2016 року — Roland TD-50KV

 

Видавництво Musical Merchandise Review

За версією видання Musical Merchandise Review:
• Цифрове піаніно року — лінійка Roland Pro Digital.

Підготував матеріал: Валерій Вареник