Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Чорна п’ятниця 2019 – справжнє свято шалених знижок!
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Чорна п’ятниця 2019 – справжнє свято шалених знижок!

Чорна п’ятниця 2019 – справжнє свято шалених знижок!

Сьогодні всі магазини світу проводять наймасштабніші розпродажі та роблять найбільші знижки. А з недавнього часу “Чорна п’ятниця” перемістилась і в інтернет-магазини всього світу.

“Чорна п’ятниця” – це остання п’ятниця листопада. Саме сьогодні всі магазини світу проводять найбільші розпродажі та встановлюють найбільші знижки на свої товари. У країнах заходу з цього дня починається сезон різдвяних розпродажів. “Чорна п’ятниця” наступає там одразу після Дня подяки. Як і назва, саме явище, яке у всьому світі називають “Чорною п’ятницею”, походить з Америки. Одним із найбільших свят в США є День подяки, який відзначають в останній четвер листопада. З кінця 1950-х років одразу після Дня подяки американці започаткували “Чорну п’ятницю” – старт усіх найбільших за рік передріздвяних розпродажів.

 

фото чорна пятниця 2019

 

Щодо Європи, “Чорну п’ятницю” тут запровадили тільки у 2013 році. В Україні також почали проводити “п’ятничні знижки” тільки 6 років тому.

“Чорну п’ятницю” чекає кожен затятий шопоголік. У цей день можна придбати найбажаніші товари з величезною знижкою. Офіційно в Україні “Чорна п’ятниця” цього року розпочалася сьогодні 29 листопада.

Компанія «Юритмікс» щороку долучається до цієї всесвітньої традиції, щоб надавати більше можливостей для покупок, як оптовим, так і роздрібними покупцям. І цього року ми підготували справжню феєрію асортименту продукції, яка налічує 729 товарів з різної категорії зі знижками до 70%. Таким чином, кожен покупець, зайшовши на сайт інтернет-магазину «Intermuzika» зможе суттєво зекономити витрату коштів зі свого гаманця і придбати те, про що мріяв впродовж цього року. Бажаємо всім вдалих покупок.

 

фото шалені знижки