Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Чемпіонат України по бітбоксу – 2017

Чемпіонат України по бітбоксу – 2017

Вже традиційно компанія «Юритмікс» підтримує Всеукраїнський чемпіонат із бітбоксу (UABEATBOX Championship 2017) та надає спеціальний приз для переможця. Цього року таким призом стане звуковий семплер Boss RC202 –  ідеальний вибір для клубних музикантів, любителів електронної музики і біт-боксерів. UABEATBOX Championship 2017 – це головна подія у світі українського бітбокса. Вперше така унікальна подія в Україні відбулася  28 квітня 2012 року в клубі Sullivan Room Kiev.

Бітбокс для молоді – це музика, для більш старших – скоріше за все, щось незрозуміле, а для майстрів цього стилю – стиль життя. Адже для того, щоб стати бітбоксером, потрібно багато терпіння. Зокрема для початківців, тренування можуть сягати по 8 годин на день, і тільки багаторічні тренування можуть висвисти на найвищій щабель майстерності.

 

 

Для довідки, якщо хто не знає: бітбокс – це мистецтво створення бітів, ритмів і мелодій за допомогою мовного апарату, але сучасна техніка бітбоксингу включає також і безліч інших областей. Бітбокс вважається п’ятим елементом хіп-хоп культури. Один з найвідоміших бітбоксерів світу, Killa Kella, сказав: “Говоримо бітбокс – маємо на увазі мультівокалізм, найстаріша і ймовірно сама універсальна складова хип-хоп культури. Віртуозне володіння власним голосом, що дозволяє імітувати будь-який звук від скрейча ді-джея до живого оркестру – це вам не заготовлені домафрістайли. Публіка часом взагалі не в’їжджає в те, що відбувається”.

 

 

За цьогорічне звання Чемпіона України з бітбоксу, змагатимуться 16 найкращих бітбоксерів з усієї країни! Ви здивуєтесь від кількості крутих бітів і можливостей людини!
Відбудиться ця знаменна подія: 29 квітня 2017 року о 17:00 в Києві, концерт-холлі клубу “Atlas”. Не забули організатори і про аматорів-початківців. Серед всіх відео-заявок буде відібрано 8 учасників аматорського батла AMA CHAMPION, який пройде цим літом у Києві!
Прийом відео-заявок відкритий до 19 квітня!
Подати заявку можна за посиланням: https://vk.com/topic-52016138_35446171

Оцінюватимуть чемпіонат України з бітбоксу професійний суддівський склад, а саме:
MAD TWINZ Чемпіон Grand Beatbox Battle/tag team 2017
PASH – Чемпіон Росії 2009 Віце-чемпіон 7to smoke GBB 2017
JAYTON – Чемпіон Росії 2010 Переможець MTV beatbox battle Gdansk
KANIFO – Чемпіон України з бітбоксу 2015
MC:BIG BRO (Олександр Глух) – найвідоміший бітбоксер України!

 

 

Переможець чемпіонату України по бітбоксу – 2017 отримає два призи:
1. Виступ на наймасштабнішому столичному фестивалі Atlas Weekend 2017. Цього року його збирається відвідати понад 300 000 прихильників.
2. Цінний приз від компанії «Юритмікс» – ідеальний помічник для біт-боксерів звуковий семплер Boss RC202. Завдяки цьому чудовому пристрою сучасний музикант відчує себе справжнім віртуозом творчого простору. Створений на базі популярного приладу RC-505 Loop Station, двотрековий RC-202 успадкував у свого старшого побратима впізнаваний зовнішній вигляд і зручний інтерфейс, проте містить нові корисні функції. Одночасно можна використовувати чотири ефекти Input FX і чотири ефекти Track FX. Крім того, лупи можна записувати в пам’ять в реальному часі, що забезпечує максимальний творчий простір. Також реалізовано розширене управління від педального контролера і MIDI-функції – кращий подарунок для працюючих з лупами музикантів, що грають на гітарі, клавішних та інших музичних інструментах. Подробиці за посиланням: http://tik-tak.com.ua/boss_rc202

До зустрічі на Чемпіонаті України по бітбоксу – 2017!