Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Церква Голгофи була оснащена консоллю Roland M-5000 OHRCA
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Церква Голгофи на Істсайді була оснащена консоллю Roland M-5000 OHRCA

Церква Голгофи на Істсайді була оснащена консоллю Roland M-5000 OHRCA

Компанія CCI Solutions поставила останній штрих, в десятирічному будівництві встановивши цифрову консоль Roland M-5000 OHRCA з технологією Dante.

Проектування і будівництво церкви Голгофи на Істсайді в американському місті Бельв’ю (штат Вашингтон) йшло більше 10 років. За цей час багато чого змінилося в світі. Але головна мета замовників залишилася незмінною – нести благу вість в церкві сьогодні і в майбутньому. Нова система озвучування в новій церкві побудована навколо цифрової звукової консолі Roland M-5000 OHRCA. Проектування та інсталяція системи була виконана компанією CCI Solutions та включала в себе також лінійні масиви L-Acoustics ARCS WIFO.

 

фото Roland M-5000 OHRCA

 

Церква Голгофи на Істсайді

«Будівництво йшло повільно, але натомість все було зроблено за правилами. Це видно по їх вибору на користь консолі M-5000», – говорить Тодд Гетені (Todd Gathany). Який є начальником підрозділу системних інтеграцій в компанії CCI Solutions і головний інженер проекту Церкви Голгофи на Істсайді.
«Додавання карти Dante в консоль M-5000 означає можливість опори на дуже надійну мережу. Яку було побудувано по всій будівлі», – каже Гетані. «Так що консоль M-5000 запропонувала їм виняткову функціональність, а також бездоганну якість звуку та мережі. Це відмінна комбінація для будь-якої церкви».

 

Roland M-5000 OHRCA

фото Roland M-5000 OHRCA

 

Гетані також повідомив, що технічний директор Церкви Голгофи на Істсайді і за сумісництвом звукорежисер Ким Далін (Kam Dahlin) відразу розібрався з усіма перевагами та вигодами консолі M-5000 для своєї церкви. «Ми повністю добровільна організація. Тому нам була необхідна консоль, яка була б проста в управлінні. Але при цьому мала би високу функціональність та можливість роботи з великими заходами і артистами», – каже Далін.

«Мені дуже подобається, що консоль відмінно працює з протоколом Dante. Аале при цьому вона має можливість роботи також з іншими протоколами з відкритою архітектурою. Вони можуть отримати велике поширення в майбутньому. Ми розглядаємо й інші сумісні з AES67 протоколи. Але поки ніхто не знає, які з них будуть найбільш затребувані в майбутньому. Проте, ми бачимо, що M-5000 має достатню гнучкість для роботи з новими технологіями в майбутньому. Так, що коли прийде час нових технологій, я впевнений, що мені потрібно буде просто прийти до нашого постачальника і купити нову карту замість нової консолі. Це величезний плюс».

Далін також займається виробництвом звукових програм, і якість звуку M-5000 його теж повністю влаштовує. «Звук дуже прозорий, еквалайзери, гейти та компресори працюють дуже чисто і рівно. А мікрофонні передпідсилювачі не мають будь-яких цифрових призвуків. Сама система має великий набір інструментів та надає прекрасні можливості маршрутизації. А управлінська поверхня дуже зручна і проста для освоєння навіть для новачків. Загалом і в цілому, це прекрасна консоль для роботи наразі та відмінна інвестиція для майбутнього».

 

фото Roland M-5000 OHRCA-2