Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Turbosound - лідер з професійного звукопідсилювального обладнання
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Turbosound

 Компанія Turbosound є визнаним лідером в розробці та виробництві професійного звукопідсилювального обладнання. Це було доведено великою кількістю прихильників саме цього звуку серед іменитих артистів. А також серед престижних проектів по всьому світу, де були встановлені звукопідсилювальні системи Turbosound. На сьогоднішній день поряд з багатьма відомими торговими марками – компанія входить в корпорацію MUSIC Group.

Компанія Turbosound утворилася з прокатної фірми в кінці 70-х, та стрімко розвивалась. Саме тоді, було прийнято рішення, що для надання чудового звуку на великомасштабних концертах необхідно виробляти власні акустичні системи, а не купувати чужі. Так з’явилися перші технічні рішення – перші повно діапазонні модульні кабінети TMS-3.

Унікальний і відзначений різними нагородами – дизайн акустичних кабінетів Turbosound базувався на нетрадиційних принципах. Які дозволяли досягти гармонії високих технологій та природного підходу до втілення акустичних та інженерних рішень. Чимало патентів Turbosound були відзначені преміями та нагородами. Найбільш значними в цьому списку є три Королівські премії:
– за досягнення в галузі експорту в 1987 і 1997 рр.;
– за інновації в 2012 р, яка була дана за хвилеводи Polyhorn і Dendritic. Саме вони лежать в основі ключових продуктів у сучасному асортименті Turbosound.

 

Turbosound – найкраще рішення
для будь-якого завдання з озвучення

фото Turbosound є лідером в професійного звукопідсилювального обладнання

 

Turbosound продав більше 30.000 комплектів звукопідсилювального обладнання для великих прокатних компаній по всьому світу. У 80-х та 90-х фаворитами були системи Flashlight та Floodlight. Сьогодні їм на зміну прийшли системи Aspect, Flex Array і великоформатна Flashline, яка вже практично домінує в цьому сегменті ринку.

Компанія з успіхом робить великий асортимент звукових систем, використовуючи знання, принципи та технології, отримані для концертного звуку. Їх активно застосовують для інсталяцій в театрах, концертних залах, релігійних установах, а також спортивних центрах, аренах і стадіонах. Turbosound більше всіх інших компаній інвестує в дослідницькі роботи і розробку, що дозволяє представляти нові продукти звукопідсилювального обладнання кожного року.

В самому серці Англії розташована  штаб-квартира Turbosound. Там працює одна з кращих в світі високопрофесійних команд розробників акустичного обладнання. В їхньому розпорядженні знаходиться новітнє вимірювальне обладнання, обладнання для виробництва прототипів, спеціальні акустичні кімнати для тестів і експериментів. Всі компоненти, більшість з яких розробляється і виробляється ексклюзивно для Turbosound, перед надходженням на складальний конвеєр проходять ретельну перевірку. А кожна одиниця готової продукції проходить всебічне комп’ютерне тестування і контрольне прослуховування досвідченим персоналом.

Обладнання Turbosound об’єднує в собі всі переваги розробки і виробництва, а також пильну увагу до кожної деталі конструкції. Від надійності й міцності корпусу з оптимальними параметрами для природного звучання, до сертифікованої та дуже зручної системи підвісу. Turbosound по праву може пишається світовою репутацією надійного, інноваційного та високоякісного продукту. Великий асортимент Turbosound з акустичних систем, систем управління звуком і підсилювачів має одну спільну мету – забезпечити краще рішення для будь-якого завдання з озвучення.

Веб-сайт виробника: http://www.musictri.be/brand/turbosound/home

 

фото Turbosound є лідером в професійного звукопідсилювального обладнання