Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

TULA

TULAМісто Тула завжди було чимось особливим для Росії, це було місто майстрів. Деякі словосполучення стали вже звичними: тульський зброяр, тульський пряник, тульський самовар, навіть легендарний майстер Лівша, що підкував блоху, – і той був з Тули. Тому не дивно, що і перша гармонь, а в подальшому і баян з’явилися також в цьому місті.

«ТУЛЬСЬКА ГАРМОНЬ» – фабрика по виробництву баянів і акордеонів де можна замовити і купити продукт з бажаними характеристиками для виконання музики різних жанрів – від року до класики. Всі замовлені роботи проводяться в найкоротший час,  що не можна порівняти з термінами виготовлення закордонних виробників. Гнучка цінова політика компанії здатна задовольнити запити кожного покупця.

«ТУЛЬСЬКА ГАРМОНЬ» сьогодні – це не тільки виробництво інструментів. Один із стратегічних напрямків компанія бачить у збереженні та розвитку культурних традицій – мистецтва гри на язичкових інструментах. Компанія виступає спонсором музичних фестивалів і конкурсів, засновує призи для переможців, веде роботу по адресній підтримці юних талантів в області гри на баяні та гармоні.

«ТУЛЬСЬКА ГАРМОНЬ» – постійний учасник спеціалізованих виставок, в тому числі міжрегіональних. Адже важливо не тільки виготовити музичний інструмент, що відноситься до продукції народних промислів, а й показати його світу. І тоді мета збереження, відродження і розвитку народних художніх промислів, як частини культурної спадщини буде досягнута.