Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Roland

Roland

Корпорація Roland є японським виробником електронних музичних інструментів, електронного звукового обладнання і програмного забезпечення зі світовим ім’ям. Корпорація була заснована в 1972 році в місті Осака (Японія). На сьогоднішній день Roland є лідируючим розробником музичних інструментів завдяки епохальним продуктам, які внесли величезний вклад в розвиток поп-музики 1980-х і використовувалися такими виконавцями як Howard Jones, Duran Duran і Culture Club.

На початку XXI століття розробки компанії в основному сфокусувалися в двох областях – це створення професійних цифрових музичних інструментів серії «V» (Virtual), в яких використовуються складні математичні моделі реальних фізичних процесів, що відбуваються всередині акустичних музичних інструментів. У даній серії випущені ударні установки (серія V-Drums), акордеони і баяни (V-Accordeon), фортепіано і роялі (V-Piano).

Друга область розробки – створення універсальних інструментів та інших продуктів (в тому числі комп’ютерних програм, аксесуарів, програм для iPad і iPhone), орієнтованих на музикантів-аматорів і побутове застосування. На сьогоднішній день компанія Roland володіє заводами в США, Японії, Індонезії і Тайвані. За час своєї історії компанія зазнала значних змін, але продовжує займати лідируючі позиції в світі електронних музичних технологій.

Веб-сайт виробника: https://www.roland.com/ru/

Лінійка обладнання Roland: