Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Ritmüller – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Ritmüller

RITMULLERRitmüller – це акустичні фортепіано та роялі чудової якості за доступною ціною. Компанія Ritmüller Piano була заснована в 1795 році і дуже скоро завоювала славу одного з найбільш передових виробництв Європи. Відмінною рисою інструментів Ritmüller стала подвійна дека, завдяки якій фортепіано отримали характерний теплий, насичений тон, знайомий нам зараз як «Euro Sound».

На початку 21 століття, після переобладнання всіх виробничих ліній, компанія Ritmüller відкрила нову епоху своєї найбільшої історії і на сьогоднішній день демонструє новий підхід до класичної спадщини і традицій в сфері виробництва фортепіано.

Серйозне завдання була покладено на німецького фахівця Лотара Томма (Lothar Thomma), який був призначений на посаду міжнародного фортепіанного майстра і дизайнера компанії. Йому треба було створити новий стандарт піаніно, заснованого на останніх досягненнях міжнародної музичної сцени і найсучасніших технічних можливостях.

Сьогодні можна сміливо сказати, що пан Томмі впорався зі своїм завданням: результатом грандіозної роботи стала колекція чудових роялів і фортепыано, з якими ви можете ознайомитися на нашому сайті: http://tik-tak.com.ua/ritmuller