Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Omnitronic – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Omnitronic

У 1996 році відома компанія Steinigke Showtechnic представила свій перший аудіо бренд OMNITRONIC.

З самого початку слоган компанії звучить: «Технології призначені для задоволення». Будь то діджеї на роботі або вдома, музиканти на сцені або в репетиційних залах, ресторанах і барах – всі повинні насолоджуватися аудіо продуктами надійної якості та новітніми технологіями за доступними цінами.

Незабаром стало очевидно, що поняття аудіо бренду з доступною продукцією набирає дедалі більшу аудиторію прихильників. З кількох тисяч вінілових програвачів, проданих в перший рік створення бренду, цей факт можна розглядати як величезний успіх.

З появою перших програвачів компакт-дисків, відгуки користувачів були дуже позитивними, таким чином Omnitronic блискавично став популярним як бренд і зберіг своє виправдане визнання до сьогоднішнього дня. На сьогоднішній день Steinigke Showtechnic є одним з найбільших дистриб’юторів обладнання для шоу-бізнесу в Європі.

За допомогою брендів EUROLITE, OMNITRONIC, FUTURELIGHT, PSSO, Alutruss, OMNILUX і Europalms в першу чергу компанія завоювала ринок світла і звуку. Крім того, до складу компанії Omnitronic входить бренд  музичних інструментів – Dimavery.

Клієнти компанії Omnitronic це роздрібні та оптові покупці, прокатні та інсталяційні компанії. Девіз компанії Omnitronic – колективний і партнерський успіх! Відтак Omnitronic постійно розробляє нові високоякісні продукти світових стандартів за справедливими цінами.

Веб-сайт виробника: http://omnitronic.de