Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
MAPEX – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

MAPEX

фото mapexMAPEX – це компанія, яка спеціалізується на випуску барабанів. MAPEX входить в корпорацію “KHS Manufacturing”, яка була зареєстрована і почала своє виробництво в 1930 році. MAPEX має свої дистриб’юторські центри в США, Німеччині, Англії, Іспанії, Росії і т.д. Штаб квартира MAPEX знаходиться в Тайвані в місті Тайпей. “KHS Manufacturing” зарекомендувала себе, як одна з кращих в світі компаній, з випуску ударних інструментів. Майстри “KHS Manufacturing” володіють спеціальними знаннями створення якісного звуку з будь-якого матеріалу, чи то деревина або метал, включаючи дорогоцінні метали.

Музиканти, які грають на MAPEX, активно залучені в процес тестування нових інструментів. Їх об’єктивні висловлювання і побажання керують процесом дослідження і розвитку барабанів MAPEX. MAPEX – це більше, ніж просто дерев’яні або металеві барабани – це інструменти, звучання яких індивідуальне! Установки і малі барабани виготовляються тільки на замовлення. На складах зберігаються і висушуються тільки колоди. Цей процес виготовлення барабанів, дає найбільш збалансоване звучання майбутніх установок. Адже не секрет, що краще звучать ті барабани, які зроблені з цільного дерева.

MAPEX так само тісно співпрацює з барабанщиками усього світу. І саме тому всі стійки, педалі і кріплення такі зручні в користуванні. Незалежно від стилю музики, барабанщики впевнені в тому, що вони почують саме той звук, який хочуть, коли вибирають MAPEX. Якщо ви пограєте на наших барабанах, то побачите, що ми маємо на увазі, коли говоримо, що MAPEX – це дійсно «другий голос барабанщика».

Веб-сайт виробника: https://www.mapex.de/

Лінійка продукції MAPEX:

  • Ударні установки
  • Малі барабани
  • Стійки, педалі та інше “залізо” для барабанів
  • Тренувальні набори та педи
  • Підставки, кріплення, адаптери
  • Аксесуари для ударних
  • Чохли, кейси, сумки для ударних