Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

M-Audio

m-audio-nova-distribucya-1

Компанія M-Audio є провідним розробником і виробником великої кількості різних аудіо-продуктів професійної якості. Дизайн і практичність продукції насамперед орієнтовані на масового споживача. Компанія M-Audio була заснована в 1988 році і на сьогоднішній день має самостійні офіси в США, Канаді, Великобританії, Німеччини, Франції та Японії.

Готовність компанії M-Audio використовувати вдосконалені технології в доступних за ціною виробах, дозволила завоювати ряд найвищих нагород і призів міжнародної звукової спільноти. Крім того, за недавніми результатами досліджень, проведеними журналом Music Trades, M-Audio була названа найбільш швидкозростаючою компанією в галузі розробки і виробництва аудіо-продукції.

Компанія M-Audio являється лідером з виробництва насамперед звукових карт, які відрізняються від аналогічних пристроїв інших виробників своєю надійністю і високою якістю звучання. Основними перевагами звукових карт M-Audio є їх широкі комутаційні можливості, які дозволяють використовувати їх як в домашніх умовах, так і в студіях звукозапису.

Звукові карти M-Audio відповідають найвищим вимогам і відмінно підходять навіть для створення потужних домашніх кінотеатрів і мультимедійних систем. Більшість моделей зовнішніх звукових карт M-Audio можна використовувати для запису звуку, а програмне забезпечення, яке входить в комплект поставки, дає можливість створювати музичні треки одразу після установки звукової карти.

Компанія постійно розширює свою лінійку продуктів, передусім акцентуючи увагу на універсальності і зручності приладів у використанні. На сьогоднішній день M-Audio пропонує найсучасніші продукти в широкому асортименті, які готові задовільнити як аматорський так і професіональний музичні ринки, включаючи: звукові інтерфейси, контролери, монітори, навушники, студійні мікрофони.

Веб-сайт виробника: www.maudio.com

Продукти MAudio:

  • MIDI контролери
  • Аудіоінтерфейси
  • Студійні монітори
  • Навушники
  • Аксесуари