Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Lab.gruppen

Lab.gruppen – це шведська компанія, розташована в місті Кунгсбака (Kungsbacka), на південь від Гетеборга. Компанія спеціалізується на виробництві підсилювачів і процесорів для професійної аудіоіндустріі. Поряд з багатьма відомими торговими марками – компанія Lab.gruppen входить в корпоративну групу MUSIC Group.

Lab.gruppen була заснована в 1979 р Кеннетом Андерсоном (Kenneth Andersson) і Деном Бьевхольмом (Dan Bävholm), які познайомилися ще в школі і мали спільне захоплення електронікою. Їх першим проектом була власноруч виготовлена мікшерна консоль, яка стала частиною звукопідсилювального комплекту на концерті Ерти Кітт (Eartha Kitt). Після цього вони створили ще кілька мікшерів, а також гітарних голів і комбопідсилювачів. Їх виробництво проходило на кустарному рівні аж до 1979 р, коли вони офіційно заснували компанію Lab.gruppen. Вона розміщувалася в місцевому музичному магазині, де двоє друзів займалися обслуговуванням звукової техніки. Тут же був створений їх перший професійний підсилювач потужності.

У період між появою моделей LAB 4000 і FP Series 6400 інженери Lab.gruppen постійно працювали над поліпшенням і розвитком своїх технологій. Так кардинально перероблена, доповнена і покращена лінійка підсилювачів LAB Series дала старт серії FP. Згодом підсилювачі серії FP були доопрацьовані для відповідності новим більш суворим європейським стандартам електромагнітної безпеки і стандартам безпеки UL, що дозволило їм експортувати свою продукцію в США. Стандартизація компонентів всього модельного ряду підвищила ефективність виробництва і дозволила утримувати конкурентоспроможні ціни для виходу на нові ринки.

Ще однією важливою подією в історії компанії Lab.gruppen стало оголошення у січні 2009 року про придбання компанії Lake та придбання компанією виняткових прав на використання технології Dolby® Lake® Processor (DLP) в підсилювачах Lab.gruppen.
Lab.gruppen велику увагу приділяє підсилювачам середньої цінової категорії. Для цього були створені нові платформи на підсилювачах класу D. Це інсталяційні серії Е і Lucia, а також концертна серія підсилювачів IPD.

Акустичні DSP процесори Like встановлені в багатьох серіях підсилювачів Lab.gruppen – PLM + Series, IPD Series, D-Series, LUCIA Series.
Окремо випускаються серія процесорів Lake LM26 і LM44.
Мережа NomadLink забезпечує функції віддаленого моніторингу, управління і живлення для декількох підсилювачів Lab.gruppen серії C Series і FP + Series у стандартній комплектації.

Повна мережа NomadLink може містити до 16 підмереж. Кожна з яких контролюється контролером NLB 60E NomadLink Bridge & Network Controller. Кожна підмережа може вміщати до 60 підсилювачів, що дозволяє одному портативному комп’ютеру працювати з програмним забезпеченням DeviceMontrol Lab.gruppen і контролювати до 960 підсилювачів.
Конфігурація мережі NomadLink здійснюється буквально миттєво. Просто потрібно вставити стандартні кабелі Cat-5 у роз’єми IN і OUT NomadLink на кожному підсилювачі, щоб сформувати послідовний ланцюжок.

Веб-сайт виробника: https://www.labgruppen.com/

Лінійка обладнання Lab.gruppen:

1. Інсталяційні підсилювачі (INSTALL) і підсилювачі для прокатної та концертної роботи (TOUR):
D-Series
C-Series
E-Series
LUCIA Series

2. Підсилювачі для прокатної та концертної роботи (TOUR):
PLM + Series
FP + Series
IPD Series
LM Series