Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Hal Leonard

HALLEONARDHal Leonard – одне з найбільших в світі нотних видавництв, основна частина публікацій якого охоплює найширший спектр різних жанрів і напрямів сучасної і класичної музики. Видавництво було засноване в 1947 році братами Гарольдом “Хелом” Едстромом і Евереттом “Леонардом” Едстромом після розпаду в 1933 році танцювального оркестру «Hal Leonard Band». Незадовго до цього, Еверетт відкрив власний музичний магазин, а Гарольд і Роджер керували шкільними оркестрами в місті Вайнона, штат Міннесота. У той час, як більшість шкільних оркестрів того періоду виконували виключно серйозні класичні твори, Гарольд Едстрем і Роджер Баздікер, спираючись на свій професійний досвід, робили для своїх оркестрів аранжування популярної музики. Така практика викликала великий інтерес у багатьох керівників інших шкільних оркестрів США, і, через деякий час, Гарольд з Роджером почали продавати свої аранжування, розмножуючи на ротаторі, вже в досить великих кількостях. Це привело їх до думки про відкриття власної видавничої компанії.

Молода компанія виявилася успішною і швидко розросталася. Разом з її ростом, розширювався і каталог друкованої продукції. На початку 1950-х років, під час бурхливого розвитку органної індустрії, Hal Leonard починає продаж нот “Pointer System for Organ”, які стають найбільш продаваними органними нотами з усіх, створених на той час. В кінці 50-х, виходять ще два подібних видання для гітари (Pointer Systems for Guitar) і фортепіано (Pointer Systems for Piano). Їх тиражі також склали мільйони примірників і повторили успіх першого видання. В середині 60-х років Hal Leonard починає впровадження нової схеми поширення своїх хорових і оркестрових видань, яка полягала в їх пересиланні поштою. З тих пір, ця унікальна концепція продажів і сьогодні залишається стандартом для, практично, всіх музичних видавництв.

Протягом 70-х років компанія продовжує інтенсивно розвиватися і, в 1980 році, робить гігантський стрибок в області видання популярної музики, об’єднавши свої зусилля, в цьому напрямку, з найбільшим в світі музичним видавництвом Chappell Music. Ця співпраця призводить до значного збільшення частки участі Hal Leonard в світовому ринку музичної літератури. Сьогодні, корпорація Hal Leonard, керована  головою і генеральним директором Кейтом Мердаком і президентом Лари Мортоном, є світовим лідером в індустрії музичного видавництва. Компанією випускається найширший діапазон нотних видань, збірок популярних пісень і композицій, методичних навчальних видань, що комплектуються компакт-дисками, для всіх інструментів. До числа її продукції належать також різні редакції хорових і оркестрових творів, музичні довідники, навчальні DVD-диски, CD-диски з програмною продукцією і дитячі музичні видання.

Кількість продукції, що випускається компанією Hal Leonard налічує більш, ніж 100 000 видань, в числі яких велика кількість збірників та навчальних посібників, пов’язаних з іменами таких яскравих зірок, як: Aerosmith, The Beach Boys, The Beatles, Mariah Carey, Johnny Cash, Eric Clapton, Kelly Clarkson, Miles Davis, Neil Diamond, The Doors, Josh Groban, Jimi Hendrix, Billy Joel, Elton John, Robert Johnson, BB King, Diana Krall, Sarah McLachlan, Pat Metheny, Nirvana, Ozzy Osbourne, Tom Petty, Pink Floyd, The Police, Elvis Presley, Queen, Bonnie Raitt, the Red Hot Chili Peppers, Frank Sinatra, Sting, Styx, Justin Timberlake, U2 , Stevie Ray Vaughan, The Who, Hank Williams, Stevie Wonder, Frank Zappa and hundreds of others, plus the music of Irving Berlin, Disney, Andrew Lloyd Webber, Motown і Rodgers & Hammerstein.

Компанія Hal Leonard поширює свою продукцію в більш, ніж 65 країнах світу, використовуючи для цього найширшу і чудово налагоджену мережу дистрибуцій. Тільки в США і Канаді, видання Hal Leonard активно продаються в більш, ніж 7 500 музичних магазинах.