Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

DEXIBELL

фото dexibell

DEXIBELL – компанія з потужним творчим потенціалом, в основі якого лежать бажання до вдосконалень у сфері ноу-хау, талант і досвід кращих італійських дизайнерів та інженерів. Завдяки новаторству і колосальному 25-річному успіху з провідними брендами світового масштабу, команді Dexibell вдалося започаткувати прогресивне виробництво, орієнтоване на досягнення поставлених цілей, що базується на італійських цінностях і традиціях.

DEXIBELL – безкомпромісні інновації, традиції та жага до творчості

 

DEXIBELL – ІННОВАЦІЇ&ТРАДИЦІЇ

Швидкий розвиток сфери інноваційних технологій дозволив компанії досягти бажаного результату, який здавався недосяжним ще до недавнього часу. Ґрунтовне спілкування з досвідченими музикантами дало змогу зрозуміти і в подальшому врахувати весь спектр потреб і вимог виконавців щодо музичних інструментів. Така практика орієнтована на довготривалу перспективу. Задля досягнення найвищих стандартів якості, ця інформація прискіпливо аналізується командою фахівців виробника.

Справжнім покликанням компанії є створення продуктів, що відповідають найвищим очікуванням музикантів. На відміну від великих корпорацій, компанія має гнучку і динамічну структуру. Працівники тісно співпрацюють один з одним – дизайнери та інженери, менеджери проектів та програмісти, відділ маркетингу з логістикою…  . І тільки працюючи разом, як одна команда, компанія може гарантувати неперевершений дизайн, інновативні рішення та оптимальну ефективність.

Задля досягнення та підтримки належного рівня якості, виробник прийняв просте рішення. що продукти компанії на 100 відсотків розроблятимуться та виготовлятимуться в Італії, і тільки досвідченими та повністю відданими своїй справі працівниками, де кожна людина в повній мірі усвідомлює важливість процесу та досконалого контролю якості.

Веб-сайт виробника: http://www.dexibell.com

Цифрові фортепіано Dexibell - Фото 1

Цифрові фортепіано Dexibell - Фото 2

Цифрові фортепіано Dexibell - Фото 3

Цифрові фортепіано Dexibell - Фото 4

 

Офіційний сайт компанії: www.dexibell.com