Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Alutruss

Корпораця Alutruss (Німеччина) спеціалізуються на розробці та виробництві металевих ферм, та входить до структури Steinigke Showtechnic.

 

фото Бренд Alutruss

Бренд Alutruss

Велика кількість подій, концертів і шоу неможливо провести без сценічних конструкцій та ферм, які повинні бути завжди якісними та надійними. Більше десяти років, бренд Alutruss успішно завойовував ринок, а його фахівці далеко просунулися в питаннях інноваційного проектування і передових дизайнерських ідей. Виробнича база Alutruss відповідає міжнародним вимогам щодо якості. Продукція бренду має сертифікати IS09001 і TUV, користується популярністю в країнах Європи, Америки, Близького Сходу, Південно-Східної Азії тощо. Ферми та металеві конструкції різного перетину, форм і полосності, перехідники, з’єднувальні елементи, набори аксесуарів Alutruss використовуються в сфері шоу-бізнесу, концертних залах, театрах, дискотеках, барах, кафе, ресторанах.

Клієнти Alutruss мають багатий вибір завдяки широті асортименту алюмінієвих ферм різних модифікацій, сценічних комплексів, подіумів, збірно-розбірних павільйонів, декорування та інших елементів інтер’єру. Компанія Alutruss може запропонувати великий вибір ферм і конструкцій з дуже високим рівнем якості та надійності. Проводиться також виготовлення ферм по індивідуальним спец кресленнями, під замовлення будь-якого кольору (RAL). Обширний асортимент аксесуарів виробника включає в себе: гачки, хомути, футляри, транспортні візки, ліфти і т. д.

Серед представлених ферм Alutruss можливо знайти все, що вам потрібно: від DECOTRUSS і DECOLOCK до BISYSTEM, TRISYSTEM і QUADSYSTEM, а також TOWERSYSTEM. Вони можуть використовуватися як в стаціонарних інсталяціях, так само можуть використовуватися і в турових заходах. Компанія Alutruss виготовляє алюмінієві сценічні подіуми Stage Elements з розмірами: 2х1м., 1х1м., 0,5х1м., а також огорожі, сходи та всі необхідні аксесуари для них.