Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Boss Katana Mini – найкращий портативний гітарний комбо на батарейках

фото Boss Katana-Mini – найкращий портативний акумуляторний підсилювач

Boss Katana Mini – найкращий портативний гітарний комбо на батарейках

Популярна лінійка гітарних комбо Boss Katana поповнилася новою недорогою моделлю Katana Mini. Boss Katana Mini – це не просто черговий підсилювач, а портативний гітарний комбо, який має на борті три чудових канали: Brown, Crunch та Clean. Підсилювач Katana Mini також порадує своїм якісним дилеєм і, природно, дуже практичною особливістю його є можливість роботи від батарейок формату AA.

 

фото гітарний комбо Katana-Mini

 

Цей “комбік” є не тільки самим недорогим, але і дуже компактним і легким пристроєм в лінійці. Його розміри становлять 181 × 230 × 116 мм, а вага – 1,2 кг. Комбо оснащений спеціально виготовленим 4-дюймовим гучномовцем. Boss Katana Mini працює від батарей, або від адаптера живлення.

 

фото Boss Katana-Mini – гітарний комбо із високоякісним звуком

 

Найголовнішим достоїнством комбо Boss Katana-Mini є висока якість звуку. Він забезпечується, у тому числі, за рахунок використання багатокаскадної аналогової схеми посилення. Відповідно до  заяв виробника, в плані звучання новинка перевершує будь-який інший підсилювач подібного типу. Інша особливість продукту полягає в наявності трьох каналів з перемиканням: “Brown”, “Crunch” та “Clean”. Перший канал дає тембр насичений гармоніками. Він ідеально підійде для важких рифів і «соковитих» соло. Канал “Crunch” пропонує не сильно перевантажений звук – ідеальне рішення для гри ритм-партій на кшталт AC-DC або блюзу. Ну а в режимі Clean ви отримаєте чистий звук з широким динамічним діапазоном.

 

фото Boss Katana-Mini – найкращий портативний акумуляторний гітарний комбо із високоякісним звуком

 

Більш детальні особливості комбо Katana Mini наведені нижче. Гітарний комбо має 3-смуговий еквалайзер і дилей стрічкового стилю. Aux-вхід дозволяє вам підключати смартфон або MP3-плеєр для прослуховування композиції або гри під відтворювану з нього мінусовку. Вихід на навушники виконує дві функції: підключення навушників або подачу сигналу на запис. Комбо може працювати до семи годин в автономному режимі від шести батарей формату AA. Комбо має інтегровану ручку для зручності при транспортуванні.

 

 

Технічні характеристики Boss Katana Mini:

 • Вихідна потужність: 7 Вт
 • Номінальний вхідний рівень: вхід «INPUT»: -10 дБu (1 МОм), вхід «AUX IN»: -10 дБu (20 кОм);
 • Гучномовець: 10 см (4 дюйми);
 • Управління: вимикач «POWER», перемикач «TYPE», ручка «GAIN», гучність «VOLUME», регулятори тембру «BASS», «MIDDLE» та «TREBLE», ручки «DELAY», «TIME» та «LEVEL»;
 • Індикатори: мережа «POWER»
 • Роз’єми: джек «INPUT» 1/4-дюйми, мініатюрний стерео-джек «AUX IN», мініатюрний стерео-джек «PHONES/REC OUT», джек «DC IN»;
 • Живлення: батарея Alkaline (AA, LR6) x 6 шт., акумуляторна батарея Ni-MH (AA, HR6) x 6 шт. або адаптер живлення (придбавається окремо)
 • Струм живлення: 350 мА
 • Приблизний час неперервної роботи: батареї Alkaline: до 7 год, акумуляторні батареї Ni-MH: до 9 год (при ємності батарей 2500 мА*год.)

* час роботи може варіюватися у залежності від ємності використовуваних батарей та умов експлуатації.

 

фото Boss Katana-Mini – найкращий портативний акумуляторний гітарний комбо

 

 • Аксесуари: керівництво користувача, батареї Alkaline (AA, LR6) x 6 шт.
 • Окремо придбавається: адаптер живлення (серія PSB)
 • Розміри та вага:

Ширина: 230 мм
Глибина: 116 мм
Висота: 181 мм
Вага (включаючи батареї): 1.2 кг

Гітарний комбо Boss Katana-Mini доступний у продажу.