Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Boss Katana-50 MkII – еволюція сучасної класики

фото boss katana 50 mkii

Boss Katana-50 MkII – еволюція сучасної класики

Boss Katana-50 MkII підвищує планку виводячи відому серію гітарних підсилювачів Katana на новий рівень розвитку. Тепер базова платформа отримала більше звуків, ефектів і функціональних можливостей. Нові варіанти звучання доповнюють підсилювачі всіх п’яти типів, що збільшило тембральне «міць» вдвічі. Кількість вбудованих груп ефектів також зросла з трьох до п’яти. Це дає більш широкі можливості обробки сигналу в режимі реального часу. Розширилися функціональні можливості за рахунок: входу для підключення моделюючих пристроїв. А також процесорів мультиефектів, оновленого програмного редактора і багатьох інших функцій.

 

фото Boss Katana-50 MkII

 

Katana-50 MkII – більше звуків, нові можливості

Лінійка нових підсилювачів Katana MkII заснована на успішних моделях попереднього покоління, а так само на тембрах і функціоналі. Вони визначили їх гучний успіх у всьому світі. Якщо вам припав до душі модельний ряд Katana, то підсилювачі Katana MkII ви полюбите ще сильніше. Ну а якщо ви новачок, будьте готові почути карколомний звук, отримати сильні відчуття і використовувати професійні функції.

П’ять каналів посилення, десять тембрів в цілому

П’ять каналів посилення Boss Katana-50 MkII забезпечують всю палітру звуків, від класичних вінтажних до модернових хай-гейн дисторшн. Так само є окремий канал для роботи зі звуком електрогітари. Тембральний діапазон розширений за рахунок нових варіацій, які забезпечують ще більшу свободу при створенні своїх унікальних звуків.

П’ять одночасно працюючих ефектів

Katana MkII забезпечує роботу одночасно п’яти ефектів. Це підсилювач з функціоналом “серйозного” педалборда. З коробки доступні незалежні секції Booster, Mod, FX, Delay і Reverb. Вони комплектуються алгоритмами ефектів по три варіації в кожній. Загалом, є 15 готових до використання ефектів. Підключившись до ПЗ Boss Tone Studio цей потенціал круто зростає – кількість ефектів більше 60. З’являється можливість формування чотирьох ланцюжків ефектів та інші.

 

фото Boss Katana MkII

 

Завжди “розкачаний” звук

Завдяки технології Tube Logic від компанії Boss, Katana-50 MkII володіє автентичними вихідними характеристиками справжніх лампових підсилювачів. Їх звук «розкачується» в міру збільшення гучності. Однак, на відміну від класичного лампового підсилювача, селектор потужності Katana MkII дозволяє отримувати «розкачаний» звук навіть на малій гучності. Досить просто зменшити загальну гучність, щоб насолоджуватися грою перевантаженого звуку в будь-якому місці, будь то спальня або сцена.

Підсилення сигналу зовнішнього обладнання

Katana-50 MkII може використовуватися ще як підсилювач потужності для зовнішнього попереднього підсилювача або процесора мультиефектів. При підключенні до роз’єму Power Amp In, що на тильній панелі Katana MKII включається режим обходу його попереднього підсилювача і ефектів. Як результат, сигнал з цього входу потрапляє в секцію посилення Tube Logic разом з її селектором потужності Power Control. За допомогою Boss Tone Studio вхідний сигнал можна узгодити з будь-яким обладнанням.

Виклик користувацьких налаштувань одним торканням

Однією з найбільш зручних можливостей Katana-50 MkII є функція збереження установок ефектів. А також типу підсилювача у вигляді пресету Tone Settings в пам’ять для подальшого оперативного завантаження. Налаштувавши потрібний звук за допомогою регуляторів на верхній панелі, просто збережіть його в пам’ять пресетів, натиснувши на кнопку. Таким чином, можна оперативно вибрати один з чотирьох пресетів Tone Settings. Вони завантажені в два банки по два пресети в кожному. На концерті зручніше вибирати пресети за допомогою додаткового зовнішнього ножного перемикача.

 

фото Boss Katana MkII

 

Готовий до мікшування прямий сигнал

Katana-50 MkII має можливість обробки сигналів з USB-виходу. Також записувати можна з виходу навушники/запис з ефектом, що імітує підзвучку кабінету за допомогою мікрофона. Це дозволяє посилати в DAW або навушники готовий до мікшуваня сигнал. Прямий сигнал можна обробити ефектом Air Feel з трьома опціями. Вони доступні при спільному використанні з програмою Boss Tone Studio. Є підтримка двох каналів по USB. Це дозволяє використовувати багато ефектів Katana. (модуляція, еквалізація, затримка і реверберація) в справжньому режимі стерео.

Удосконалення Boss Tone Studio

Разом з підсилювачами Katana-50 MkII розвивався і програмний додаток Boss Tone Studio. Був оновлений інтерфейс. Крім того, на головному екрані було об’єднано в блок кілька параметрів для оптимізації робочого процесу. Є також група ефектів Pedal FX, що спрощує призначення зовнішньої педалі ефектів на управління ефектами вау і зміни висоти звуку. А якщо ви є власником підсилювача Katana першого покоління, то ви зможете імпортувати створені вами патчі в новий Katana MkII.

 

фото Boss Katana MkII